Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Zaproszenie do udziału w projekcie „Przedsiębiorcza młodzież”

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 29 marca, 2017 - 14:53
Szanowni Państwo, w ramach Programu "Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych" realizowany jest projekt „Przedsiębiorcza młodzież”, który jest współfinansowany przez m. st. Warszawę, a prowadzony przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

 Program adresowany jest do uczniów warszawskich szkół ponadgimnazjalnych. Jego celem jest wsparcie inicjatyw i kreatywnych form działania młodych ludzi oraz tworzenie warunków do nabywania praktycznych umiejętności pracy metodą projektową.

 

Uczestnicząc w programie uczniowie będą mieli możliwość realizowania własnych działań społecznych i tworzenia prototypów innowacji, których koszty w kwocie do 1500 zł będą sfinansowane w ramach programu.

 

Aby wziąć udział w programie i móc otrzymać dofinansowanie działań społecznych lub tworzenia młodzieżowych innowacji wystarczy przesłać zgłoszenie pomysłu, w wersji elektronicznej, zgodnie z formularzem znajdującym się na stronie www.pcyf.org.pl w zakładce: programy/ realizowane/przedsiębiorcza młodzież.

 

Termin zgłoszeń upływa 26 kwietnia 2017 r.

 

W załączeniu  informacje dotyczące zasad udziału i zgłaszania projektów społecznych i udziału w konkursie na młodzieżowe innowacje. 

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę zwrócić się do koordynatora programu, ze strony Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży: Sławomir Piwowarczyk; s.piwowarczyk@pcyf.org.pl , tel. 22 826 10 16

Źródło informacji: 

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
projekt-spoleczny-zasady.pdf85.4 KB
konkurs-na-innowacje-zasady.pdf86.98 KB