Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Rekordowa Murawska

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: poniedziałek, 4 grudnia, 2017 - 10:27
plywanie_trener_gk_z_andersa_z_zawiodnikami_2003
W miniony weekend uczniowie z roczników II i III klasy gimnazjum reprezentowali szkołę na zawodach Arena Grand Prix Polski w Poznaniu.

W miniony weekend uczniowie z roczników II i III klasy gimnazjum reprezentowali szkołę na zawodach Arena Grand Prix Polski w Poznaniu. Jeden z najpiękniejszych obiektów pływackich w Polsce był bardzo gościnny dla naszych pływaków, ponieważ Marysia Murawska ustanowiła nowy Rekord Polski 14 latków na dystansie 100m stylem motylkowym. Druga na mecie była Daria Zielińska, a czwarta Julia Wróbel, wszystkie z naszej szkoły. SMS Warszawa imienia Władysława Andersa motylkiem stoi, ponieważ Daria Zielińska zwyciężyła na 200m stylem motylkowym. W tym wyścigu Darii zabrakło niecałej sekundy do Rekordu Polski, blisko ! Marysia zwyciężyła jeszcze na 50 m stylem motylkowym i 100 dowolnym.

Miłą niespodziankę sprawił Jan Zubik wygrywając wyścig na 50m stylem grzbietowym.

Maria i Daria zwyciężając w konkurencjach olimpijskich zapewniły sobie kwalifikację do Kadry Narodowej 14 latków i będą razem ze swoim trenerem reprezentować szkołę na grudniowych Zawodach Krajów Europy Środkowej w Rumunii.

http://www.anders.edu.pl/index.php/8-aktualnosci/200-rekordowa-murawska

Źródło informacji: