Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Anna Bernacka

12 stycznia, 2015 - 11:15
Doskonalenie kompetencji językowych i międzykulturowych w szkole
Projekt realizowany przez Biuro Edukacji i Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń we współpracy z władzami oświatowymi miasta Cardiff (Wielka Brytania) ze środków programu „Uczenie się przez całe życie”, komponent: Comenius Regio.
Europejski Dzień Języków 23-27 września 2013 roku
30 września, 2013 - 09:52
Europejski Dzień Języków 23-27 września 2013 roku
Jak co roku we wrześniu obchodzony jest w Warszawie Europejski Dzień Języków.
26 lipca, 2013 - 11:14
Informacja na temat współpracy międzynarodowej prowadzonej przez Biuro Edukacji - Pekin
Wizyta delegacji oświatowej z Pekinu. W lipcu br. w Centrum Nauki Kopernik odbyło się spotkanie delegacji władz oświatowych Pekinu z Zastępcą Dyrektora Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy Mirosławem Sielatyckim poświęcone prezentacji polskiego i chińskiego systemu oświaty oraz dyskusji dotyczącej podobnych wyzwań obu samorządów i możliwych kierunkach współpracy.
26 lipca, 2013 - 11:04
Informacja na temat współpracy międzynarodowej prowadzonej przez Biuro Edukacji - Jerozolima
Seminarium "Nauczania o Holokauście dla edukatorów z Polski" Międzynarodowej Szkoły Nauczania o Holokauście w Instytucie Yad Vashem. W czerwcu 2013 roku Zastępca Dyrektora Biura Edukacji Mirosław Sielatycki wziął udział w seminarium dla edukatorów dotyczącym nauczania o Holokauście na zaproszenie Instytutu Yad Vashem oraz dyskutował z partnerami izraelskimi na temat perspektyw rozszerzenia edukacyjnej współpracy polskich i izraelskich szkół.