Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Ogólnowarszawska konferencja matematyczna

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 5 maja, 2016 - 15:59
zaktualizowany: środa, 25 maja, 2016 - 12:12
Ogólnowarszawska konferencja matematyczna
Zapraszamy na konferencję pn. „Uzdolnione matematycznie dzieci: nieporozumienia, wyniki badań, wnioski i działania naprawcze”, organizowaną przez dzielnicę Żoliborz, we współpracy z Biurem Edukacji Urzędu m.st. Warszawy.

 Konferencja odbędzie się w poniedziałek – 23 maja 2016 roku, w godzinach 9.00-16.00, w siedzibie I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego przy ul. Felińskiego 15 (szczegółowy program w załączniku nr 2).

            Adresatami wydarzenia są w szczególności dyrektorzy warszawskich przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych wszystkich etapów edukacyjnych zainteresowani rozwiązywaniem problemów i wyzwań związanych z nauczaniem tego przedmiotu.

            Konferencję rozpocznie seria wykładów ogólnych Pani prof. dr hab. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, Pana prof. Wacława Zawadowskiego i specjalistów Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń.

            Wykłady zostaną uzupełnione o blok warsztatowy podzielony na poszczególne etapy edukacyjne, podczas których wiedzą praktyczną będą dzielili się specjaliści ze Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, praktycy z przedszkoli i szkół i przedstawiciele wydawnictw naukowych.

            Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, osoby zainteresowane udziałem proszone są o wcześniejsze zgłoszenie (Imię, Nazwisko i adres mail) i przesłanie na adres: julia@jedynka.org, do dnia 13 maja 2016 r.

 

Czas trwania wydarzenia: 
2016-05-23 16:00

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon 1) Zaproszenie407.91 KB
PDF icon 2) Program konferencji36.34 KB