Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Agenci CSI w Szkole - konferencja nt. innowacyjnego nauczania przedmiotów ścisłych

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 24 maja, 2016 - 14:53
zaktualizowany: poniedziałek, 6 czerwca, 2016 - 11:25
Zaproszenie dla nauczycieli przedmiotów ścisłych oraz przedstawicieli szkół gimnazjalnych
Zaproszenie dla nauczycieli przedmiotów ścisłych oraz przedstawicieli szkół gimnazjalnych
EURO4SCIENCE pragnie sprawić, aby nauka w szkołach całej Europy była ekscytująca, poprzez przedstawienie przykładów z pogranicza kryminalistyki do zastosowania na różnych przedmiotach szkolnych. Odtwarzamy sceny kryminalne z najpopularniejszych serialów, takich jak: „CSI”, „Elementary” czy „NCIS”, aby stworzyć materiały dydaktyczne, które posłużą uczniom oraz ich nauczycielom na lekcjach chemii, matematyki, fizyki i innych.

3 czerwca br. w Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie (ul. Świętokrzyska 18A) odbędzie się wydarzenie poświęcone nowatorskim metodom nauczania przedmiotów ścisłych, u których podstaw leży wykorzystanie "efektu CSI". Podczas konferencji zaprezentowane zostaną główne rezultaty międzynarodowego projektu EURO4SCIENCE:Edukacyjny Zestaw Kryminalistyczny oraz Tygodnie CSI zorganizowane w krajach partnerskich. Uczestnicy spotkania wezmą również udział w praktycznych warsztatach, podczas których dowiedzą się jak wykorzystać na zajęciach w szkole materiały i ćwiczenia dostępne w zaprezentowanym zestawie.

 

Głównym organizatorem konferencji Agenci CSI w Szkole - konferencja nt. innowacyjnego nauczania przedmiotów ścisłych jest partner projektuINnCREASE Sp. z o.o. we współpracy z Gimnazjum nr 38 w Warszawie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Czas trwania wydarzenia: 
Od 2016-06-03 07:45 do 2016-06-04 14:45
Źródło informacji: 

Pliki do pobrania: