Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Zapraszamy na konferencję EDUinspiracje

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 15 listopada, 2016 - 12:51
zaktualizowany: wtorek, 15 listopada, 2016 - 12:51
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu Erasmus+, Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej zapraszają do udziału w konferencji EDUinspiracje, która odbędzie się 21 listopada 2016 roku w godzinach 11:00-15:30 w Biznes Klubie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

EDUinspiracje to cykl konferencji regionalnych, których głównym celem jest informowanie w jaki sposób skutecznie i efektywnie wykorzystać fundusze europejskie na realizację zadań oświatowych z uwzględnieniem priorytetów reformy oświaty.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli oświaty, nauczycieli, dyrektorów szkół, kadrę zarządzającą placówkami edukacyjnymi oraz przedstawicieli organów prowadzących.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną dobre praktyki w ramach projektów edukacyjnych. Przedstawione narzędzia pomocne w realizacji zadań i celów wynikających z założeń reformy systemu oświaty w Polsce oraz omówione najważniejsze obszary zmian w kontekście prezentowanej reformy oświaty.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Rejestracja otwarta do wyczerpania miejsc na stronie: www.eduinspiracje.org.pl/konferencje

Zaproszenie i szczegółowy program konferencji znajdują się w załącznikach.

Załączniki do strony

Czas trwania wydarzenia: 
2016-11-21 Od 08:45 do 18:45
Źródło informacji: