Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

W sprawnym ciele zdrowy duch - czyli o roli aktywności fizycznej w wychowaniu dzieci i młodzieży

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 6 lutego, 2019 - 10:25
zaktualizowany: środa, 6 lutego, 2019 - 10:25
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Serdecznie zapraszamy na wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek pt. „W sprawnym ciele zdrowy duch - czyli o roli aktywności fizycznej w wychowaniu dzieci i młodzieży” – 18 lutego 2019 r. o godz. 17:30 w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek.

Wykład poprowadzą wykładowczynie Akademii Wychowania Fizycznego:  dr Agnieszka Bołdak oraz dr Joanna Piotrowska.

Wstęp wolny.

Pani Agnieszka Bołdak jest doktorem nauk o kulturze fizycznej, psychologiem klinicznym, autorką wielu publikacji naukowych z zakresu psychologii aktywności fizycznej i psychologii sportu. Zainteresowania naukowe dr Agnieszki Bołdak dotyczą głównie szeroko rozumianych wzajemnych relacji między sferą fizyczną i psychiczną człowieka, w szczególności psychofizjologii stresu, odporności psychicznej, temperamentalnych i osobowościowych uwarunkowań uprawiania sportów ekstremalnych oraz problematyki obrazu własnego ciała. Prowadzi wykłady i warsztaty z zakresu psychologii, technik relaksacyjnych oraz procesów grupowych. Jest instruktorem spadochronowym, instruktorem rekreacji ruchowej, instruktorem harcerstwa oraz instruktorem survivalu.

Pani Joanna Piotrowska jest doktorem nauk o kulturze fizycznej, trenerem II klasy  w piłce siatkowej, trenerem Nordic Walking PFNW/INWA i Bungy Pump IOAI. Instruktorem i członkiem zarządu w UTW-AWF WARSZAWA, jak również koordynatorem projektów finansowanych przez MPiPS i MSiT. W latach 2009-2012 pełniła funkcję Członka Zarządu INWA (International Nordic Walking Federation). Jest Koordynatorem Komitetu Naukowego, autorką szkoleń, programów nordic walking oraz artykułów naukowych i branżowych z zakresu aktywności i sprawności fizycznej dzieci i młodzieży oraz osób starszych.

Czas trwania wydarzenia: 
2019-02-06 10:15