Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek - „Praca z trudnymi zachowaniami dzieci i młodzieży”

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 16 października, 2019 - 09:26
zaktualizowany: środa, 16 października, 2019 - 09:26
Wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek
Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty, który odbędzie się 28 października 2019 r. o godz. 17:30 w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek przy ul. Kondratowicza 20.

Wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek pt. „Praca z trudnymi zachowaniami dzieci i młodzieży” organizowany jest w ramach Warszawskich Dni Zdrowia.

Często staramy się, aby trudne zachowanie dziecka po prostu znikło. Wkładamy w to wiele wysiłku stosując mniej lub bardziej wyrafinowane metody. Tymczasem dziecko wkłada w trudne zachowanie wiele energii. Czy zatem robi to bez celu? A może to dorośli stwarzają mu okazję do tego, żeby zachowywało się źle? Celem wykładu będzie próba odpowiedzi na pytanie o sens ich trudnych zachowań.

Wykład poprowadzi dr n. med. Tomasz Srebnicki - psycholog i certyfikowany psychoterapeuta poznawczo – behawioralny, nauczyciel akademicki. Pracuje w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest wykładowcą i terapeutą w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Centrum CBT. Zajmuje się diagnozą psychologiczną i neuropsychologiczną, prowadzi terapię poznawczo-behawioralną.


Czas trwania wydarzenia: 
2019-10-28 Od 17:30 do 19:00