Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Zapraszamy na Europejski Wykład Otwarty pn. "eTwinning Live – międzynarodowa platforma do międzyszkolnej współpracy online"!

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: poniedziałek, 15 lutego, 2021 - 14:04
zaktualizowany: czwartek, 25 lutego, 2021 - 10:23
" "
Razem z eTwinning Polsk serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli na Europejski Wykład Otwarty pn. "eTwinning Live – międzynarodowa platforma do międzyszkolnej współpracy online" 25 luty godz. 18:00-19:00!

Spotkanie będzie miało formę praktycznych warsztatów online prezentujących funkcjonalność unijnego programu do międzynarodowej współpracy pomiędzy szkołami https://etwinning.pl/czym-jest-etwinning/.

Wykład skierowany jest do nauczycieli, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę w programie eTwinning lub odświeżyć swoją wiedzę w tym temacie. Podczas warsztatów przeanalizujemy narzędzia dostępne na platformie eTwinning Live, omawiając ich funkcjonalność i możliwości. Zasugerujemy jak powinien wyglądać poprawnie skonfigurowany profil nauczyciela oraz omówimy w jaki sposób poszukiwać międzynarodowych partnerów. Zaprezentujemy również szeroką ofertę bezpłatnych form doskonalenia zawodowego dla zarejestrowanych w programie nauczycieli.

WAŻNE: Nauczyciele nie posiadający konta na platformie eTwinning Live są proszeni o założenie konta przed zapisaniem się na webinarium – Link do założenia konta: https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Może w nim uczestniczyć każdy, bez konieczności wcześniejszej rejestracji.
Link do spotkania: https://tiny.pl/rpk11

Po więcej informacji zachęcamy do śledzenia profilu wydarzenia na Facebooku: https://tiny.pl/rpkn2

 

Czas trwania wydarzenia: 
2021-02-15 14:00