Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Konferencja „Problemy współczesnej młodzieży – jak sobie radzić?”

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 4 grudnia, 2013 - 12:04
zaktualizowany: poniedziałek, 16 grudnia, 2013 - 12:40
Konferencja „Problemy współczesnej młodzieży – jak sobie radzić?”

20 listopada 2013 roku w Zespole Szkół Specjalnych nr 89 przy ul. Skaryszewskiej 8 odbyła się konferencja „Problemy współczesnej młodzieży – jak sobie radzić” zorganizowana przez Biuro Edukacji w ramach projektu Specjalistyczne Punkty Konsultacyjne realizowanego zgodnie z Programem rozwoju edukacji  w Warszawie w latach 2013-2020. Konferencja została przygotowana przez specjalistów z placówek specjalnych, zajmujących się młodzieżą z problemami wychowawczymi i posiadających bogate doświadczenie w praktycznym rozwiązywaniu tych problemów.

W części wykładowej uczestniczyło ponad 140 osób. Wystąpienia dr Aleksandry Piotrowskiej i sędzi Anny Marii Wesołowskiej spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem i zostały wysoko ocenione przez uczestników.

W drugiej części konferencji odbyły się zajęcia o charakterze warsztatowym dotyczące form i metod pracy prowadzone przez praktyków pracujących z młodzieżą sprawiającą trudności wychowawcze. W zajęciach tych udział wzięły 103 osoby.

Uczestnicy konferencji bardzo dobrze ocenili zarówno organizację konferencji, jak też tematykę i poziom merytoryczny wykładów i warsztatów. Średni wynik z ankiet ewaluacyjnych to 4,73 (w skali 1-5). W uwagach uczestnicy przekazali wiele pozytywnych opinii nt. konferencji i osób prowadzących oraz wskazali na potrzebę kontynuowania spotkań o tej tematyce. Wszystkim uczestnikom serdecznie  dziękujemy za aktywny udział.

 

 

Czas trwania wydarzenia: 
Od 2013-12-04 11:15 do 2013-12-14 11:15
Źródło informacji: 
Autor treści: 

Pliki do pobrania: