Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

VI. Warszawskie Forum Edukacyjne – 6 czerwca 2014 r.

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 15 maja, 2014 - 09:03
zaktualizowany: poniedziałek, 9 czerwca, 2014 - 09:56
Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy, samorządowa placówka doskonalenia nauczycieli - Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń

oraz doradcy metodyczni m.st. Warszawy zapraszają dyrektorów i nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz przedstawicieli placówek edukacji pozaszkolnej na szóste, warszawskie Forum Edukacyjne nt. „Szkoła i jej partnerzy – rola ośrodków edukacji pozaszkolnej w podnoszeniu jakości pracy dydaktycznej i wychowawczej”.

Forum odbędzie się 6 czerwca (piątek) br. w siedzibie teatru WARSawy przy Rynku Nowego Miasta 5/7 (szczegółowy program znajdą Państwo w załączniku).

Celem tegorocznego spotkania jest upowszechnianie inicjatyw oraz doświadczeń
w zakresie współpracy szkół z organizacjami pozarządowymi, instytucjami kultury i nauki oraz placówkami edukacji pozaszkolnej.

Zgłoszenia udziału prosimy przesyłać do 2 czerwca (poniedziałek) br. na adres: kursy.wcies.edu.pl (w zakładce: szkolenia w zakresie przedmiotów humanistycznych i edukacji kulturalnej) lub bezpośrednio do doradcy metodycznego m.st. Warszawy, Pani Ewy Pawlic-Rafałowskiej: ewa.pawlic@wcies.edu.pl.

 

 

Czas trwania wydarzenia: 
Od 2014-05-15 09:00 do 2014-06-09 09:00

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon Program115.48 KB