Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 8 marca, 2017 - 10:39
zaktualizowany: piątek, 10 marca, 2017 - 12:29
XL edycja Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz XXI edycja Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

Szczegółowe regulaminy Turniejów znajdują się na stronie internetowej Polskiego Związku Motorowego www.pzm.pl oraz Kuratorium Oświaty w Warszawie www.kuratorium.waw.pl. Tam też będą ukazywały się wszystkie komunikaty dotyczące ich organizacji i przebiegu.


Szkoły zamierzające wziąć udział w ww. turniejach, proszone są o wypełnienie do 20 marca 2017 r do godz.12:00 elektronicznej deklaracji o przystąpieniu do turnieju (linki poniżej), co pozwoli na sprawną ich organizację.

http://www.kuratorium.waw.pl/deklaracja_BRD
http://www.kuratorium.waw.pl/deklaracja_MTM

 

Więcej informacji na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie : Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (BRD) i Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny (MTM)

Turnieje są organizowane przez Polski Związek Motorowy oraz Komendę Główną Policji, Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego.

 

 

 

Źródło informacji: