Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Konkurs Nauczyciel Muzyki 2017

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 8 marca, 2018 - 12:46
zaktualizowany: czwartek, 8 marca, 2018 - 12:53
Zaproszenie do zgłaszania kandydatur

Polskie Stowarzyszenie Edukacji Muzycznej oraz patroni i partnerzy - Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, Fundacja Muzyka jest dla wszystkich, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Polska Rada Muzyczna, Portal Muzykoteka Szkolna, Fundacja Wszystkie mazurki świata, Orkiestra Sinfonia Varsovia, Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków zapraszają do zgłaszania kandydatur wyróżniających się nauczycieli muzyki do konkursu Nauczyciel Muzyki 2017.

Trzecia edycja konkursu na najlepszego nauczyciela muzyki w Polsce trwa! Do 30 marca 2018 roku czekamy na zgłoszenia, spośród których wybierzemy 10 nominowanych do Nagrody Głównej. Chcemy poznać i nagrodzić najlepszych nauczycieli muzyki, przewodników i opiekunów muzycznych, ludzi, którzy potrafią zaszczepić miłość do muzyki, ciekawie i efektywnie jej uczyć. Uczestnikami konkursu mogą być nauczyciele w oświacie, w szkołach muzycznych, a także muzycy uczący, niezależnie od rodzaju muzyki dominującego w ich pracy.

W drugim etapie kandydaci nominowani do nagrody poproszeni będą o udzielenie wywiadów i udostępnienie zdjęć i filmów ilustrujących ich pracę. Popularyzacja ich osiągnięć pedagogicznych i organizacyjnych będzie stanowić wspólną akcję społeczną organizatorów i partnerów konkursu na rzecz dobrej edukacji muzycznej w Polsce. Na podstawie zgromadzonych materiałów jury przyzna Nagrodę NAUCZYCIEL MUZYKI 2017.
Równolegle trwać będzie plebiscyt internetowy, w którym internauci przyznają NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas Gali rozdania nagród, na przełomie maja i czerwca 2018 roku.
Kandydatów do tytułu Nauczyciel Muzyki 2017 mogą zgłaszać wszyscy: pracodawcy, współpracownicy i uczniowie. W trzeciej edycji wprowadzamy też nową zasadę i możliwość: do konkursu Nauczyciel Muzyki 2017 można zgłosić własną kandydaturę osobiście.


Regulamin i formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie:
http://pseiam.pl/index.php/konkurs-nauczyciel-muzyki/139-konkurs-nauczyc...

 

Źródło informacji: 

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon nauczyciel_muzyki_2017_-_informacja_prasowa.pdf211.72 KB