Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Konkurs dla przedszkoli „O czyste powietrze dbamy – ze smogiem wygramy!"

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 4 kwietnia, 2018 - 11:41
zaktualizowany: środa, 25 kwietnia, 2018 - 10:11
Konkurs dla przedszkoli „O czyste powietrze dbamy – ze smogiem wygramy!"
Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do udziału w konkursie o tematyce ekologicznej przeznaczonego dla placówek przedszkolnych z województwa mazowieckiego


Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do udziału w konkursie o tematyce ekologicznej przeznaczonego dla placówek przedszkolnych z województwa mazowieckiego – X edycja pn.: „O czyste powietrze dbamy – ze smogiem wygramy!”.

Tematyka tegorocznej edycji nawiązuje do problemów związanych z jakością powietrza atmosferycznego i jego wpływu na zdrowie i życie mieszkańców Mazowsza.

Prace konkursowe powinny przede wszystkim nawiązywać do tematu konkursu, uwzględniając problemy ekologiczne związane z zanieczyszczeniem powietrza, promować działania podejmowane na rzecz ochrony powietrza oraz podnosić świadomość ekologiczną u dzieci dotyczącą zagrożeń, jakie powoduje smog.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie placówki przedszkolne z terenu województwa mazowieckiego. Zainteresowane przedszkola prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem konkursu” oraz przygotowanie prac zgodnie z zawartymi w nim wytycznymi.

Prace należy składać wyłącznie z kartą zgłoszeniową w terminie od 20 marca do 30 kwietnia 2018 r. (w przypadku prac przekazanych przez operatora pocztowego – decyduje data stempla pocztowego), na adres organizatora:
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Kłopotowskiego 5, 03-718 Warszawa.

Więcej https://www.mazovia.pl/konkursy--szkolenia/ekokonkursy/art,31,konkurs-dl...