Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Konkurs „Samorządność – widzieć, rozumieć, znać”

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 24 października, 2018 - 09:39
zaktualizowany: środa, 24 października, 2018 - 09:39
Ideą konkursu, organizowanego przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej, jest promowanie wartości samorządności oraz demokracji.

W 2019 roku Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej będzie obchodzić 30-lecie istnienia. Z tej okazji FRDL Centrum Mazowsze organizuje Konkurs pn. „Samorządność – widzieć, rozumieć, znać”

Przedmiot konkursu: zadaniem konkursowym jest przesłanie jednego zdjęcia w formacie .jpg, .jpeg lub .png, które przedstawia rozumienie pojęcia „samorządność” przez Uczestnika Konkursu, na adres konkurs@frdl.org.pl .
Czas trwania konkursu: 10 października 2018r . – 16 listopada 2018r .
Uczestnicy:
Kategoria I - Pracownicy samorządowi bądź jednostek organizacyjnych z województwa lubelskiego, łódzkiego i mazowieckiego.
Kategoria II - Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich z województwa lubelskiego, łódzkiego i mazowieckiego.

Ogłoszenie wyników: 1 grudnia 2018r na stronie www.frdl.mazowsze.pl . W każdej z Kategorii Komisja Konkursowa wyłoni jednego Zwycięzcę, który otrzyma nagrody rzeczowe.
Ceremonia wręczenia nagród: 12 grudnia 2018 r. podczas Forum Sekretarzy, w Hotelu Gromada Warszawa Centrum przy pl. Powstańców Warszawy 2 w Warszawie.

Wszystkie informacje na temat Konkursu oraz regulamin wraz z Kartą Zgłoszenia znajdą Państwo na stronie: www.frdl.mazowsze.pl (zakładka „Fundacja -> Działalność-> Konkursy”)