Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Mali Bohaterowie Warszawy

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 25 września, 2013 - 14:56
zaktualizowany: środa, 25 września, 2013 - 15:12
Z okazji 30. rocznicy odsłonięcia Pomnika Małego Powstańca w Warszawie, Chorągiew Stołeczna ZHP im. Bohaterów Warszawy proponuje uczniom szkół warszawskich oraz mieszkańcom stolicy udział w projekcie upamiętniającym najmłodszych uczestników Powstania Warszawskiego.

Mali Bohaterowie Warszawy to projekt, którego celem jest upowszechnienie wiedzy o najmłodszych uczestnikach walk powstańczych. Projekt składa się z dwóch działań – konkursu plastycznego oraz miejskiej gry na orientację.

Gra miejska odbędzie się we wtorek 1 października 2013 roku w godzinach 18.00-20.00, a jej finał będzie miał miejsce przy Pomniku Małego Powstańca.

Termin zgłaszania prac w konkursie plastycznym upływa 14 października. W konkursie biorą udział klasy 1-3 szkół podstawowych. Udział w konkursie ma charakter zespołowy. Zachęcamy nauczycieli i rodziców do zaangażowania i koordynacji udziału klasy w konkursie.

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w projekcie, szczegóły gry miejskiej oraz regulamin konkursu plastycznego znaleźć można na stronie internetowej www.bohaterowiewarszawy.pl.

 

Projekt „Mali Bohaterowie Warszawy”, prowadzony przez Chorągiew Stołeczną ZHP realizowany jest przy wsparciu finansowym Urzędu m.st. Warszawy.