Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Koordynatorzy

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 8 maja, 2018 - 13:06
zaktualizowany: wtorek, 23 czerwca, 2020 - 09:15

 Dzielnicowi koordynatorzy Warszawskiej Akcji "Lato w Mieście" 2020

Dzielnica

Imię

Nazwisko

wydział

telefon

adres e-mail

Bemowo

Katarzyna

Niedźwiecka

Sport

22 443 76 01

kniedzwiecka@um.warszawa.pl

 

Andrzej

Szulik

Oświata

22 443 77 99

aszulik@um.warszawa.pl

Białołęka

Roman

Stachurski

Sport

22 325 42 05

rstachurski@um.warszawa.pl

 

Grażyna

Stokowska

Sport

22 325 42 04

gstokowska@um.warszawa.pl

 

Joanna

Pasko

Oświata

22 325 41 89

jpasko@um.warszawa.pl

Bielany

Joanna

Połaska

Oświata

22 443 48 14

jpolaska@um.warszawa.pl

 

Andrzej

Neuman

Sport

22 325 44 39

aneuman@um.warszawa.pl

Mokotów

Justyna

Stolarczyk

Oświata

22 443 66 90

jstolarczyk@um.warszawa.pl

 

Anna

Płaza

Oświata

22 443 66 83

aplaza@um.warszawa.pl

 

Tomasz

Suski

Sport

22 443 67 91

tsuski@um.warszawa.pl

Ochota

Marta

Szulińska

Sport

22 443 98 30

mszulinska@um.warszawa.pl

 

Dorota

Kaźmierczak

Oświata

22 822 19 08

dkazmierczak@um.warszawa.pl

Praga Południe

Edyta

Kurant

Oświata

22 443 55 32

ekurant@um.warszawa.pl

 

Beata

Billewicz

Sport

22 44 35 471

bbillewicz@um.warszawa.pl

Praga Północ

Beata

Banaszek

Sport

22 443 81 39

bbanaszek@um.warszawa.pl

 

Judyta

Błażejczyk

Oświata

443 79 83

jblazejczyk@um.warszawa.pl  

Rembertów

Ilona

Prejss-Iwanicka

Oświata

22 443 39 12

iprejss@um.warszawa.pl

 

Marcin

Kuriata

Sport

22 443 38 69

mkuriata@um.warszawa.pl

Śródmieście

Małgorzata

Krzyżanowska

Oświata

22 443 91 74

mkrzyzanowska@um.warszawa.pl

 

Kamil

Kikolski

 Oświata

22 443 91 81

kkikolski@um.warszawa.pl

Targówek

Izabella

Górnikowska

Oświata

22 443 86 45

igornikowska@um.warszawa.pl

 

Monika

Moroz

Oświata

22 443 86 54

mmoroz@um.warszawa.pl

Ursus

Barbara

Dudzińska

Oświata

22 443 60 48

bdudzinska@um.warszawa.pl

 

Michał

Trawiński

Sport

22 443 61 72

mtrawinski@um.warszawa.pl

Ursynów

Joanna

Szrejner

Oświata

22 443 73 97

jszrejner@ursynow.pl

 

Piotr

Nietz

Sport

22 443 72 78

pnietz@ursynow.pl

Wawer

Małgorzata

Pawłowska-Suda

Oświata

22 443 7027

mapawlowska@um.warszawa.pl

 

Miłosława

Wolska

Sport

22 443 68 98

mwolska@um.warszawa.pl

Wesoła

Jacek

Karczmarek

Sport

22 443 40 44

jkarczmarek@um.warszawa.pl

 

Agata

Sokołowska-Mielechin

Oświata

22 443 40 43

agata.sokolowska@um.warszawa.pl

 

Monika

Boguś

Sport

22 44 34 048

mbogus@um.warszawa.pl

Wilanów

Magdalena

Lech

Oświata

22 443 49 01

mlech@um.warszawa.pl

 

Michał

Skalski

Sport

22 443 49 91

Mskalski@um.warszawa.pl

Włochy

Magdalena

Kwiatkowska

Sport

22 443 42 93

magdalena.kwiatkowska@um.warszawa.pl

 

Katarzyna

Pietrzak

Oświata

22 443 43 98

k.pietrzak@um.warszawa.pl

Wola

Katarzyna

Gajewicz

Oświata

22 443 56 69

Kgajewicz@um.warszawa.pl

 

Jolanta

Piątkowska

Sport

22 443 57 65

j.piatkowska@um.warszaw.pl

Żoliborz

Gabriela

Korczak-Florek

Oświata

22 443 88 56

gkorczak@um.warszawa.pl

 

Łukasz

Kula-Orłowski

Sport

22 443 90 11

l.kula@um.warszawa.pl

Placówki Specjalne BE

Danuta

Markiewicz

BE

22 443 35 54

ext.dmarkiewicz@um.warszawa.pl

 

Jacek

Grzyśka

BE

22 443 35 55

jgrzyska@um.warszawa.pl