Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Adres elektronicznego systemu rekrutacji do burs w roku szkolnym 2016/2017

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 19 maja, 2016 - 08:23

16 maja o godzinie 12.00 pod adresem: http://warszawa-bursy.pzo.edu.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do burs. Będzie można zapoznać się z ofertą burs prowadzonych przez Miasto Stołeczne Warszawa.

Wychowankowie burs, którzy zdecydują się w kolejnym roku szkolnym mieszkać w bursie mogą zarejestrować się w systemie od 19 maja od godziny 9.00. Po wprowadzeniu podstawowych informacji deklarację kontynuacji należy wydrukować. Podpisany przez rodziców wychowanka lub wychowanka pełnoletniego dokument  należy złożyć w bursie do 30 maja do godziny 16.00.

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do burs będą mogli dokonać rejestracji od 31 maja od godziny 16.00. Po wprowadzeniu do systemu podstawowych informacji można dokonać wyboru dowolnej liczby burs i ułożyć od najbardziej preferowanej do najmniej. Bursa wskazana na pierwszej pozycji we wniosku o przyjęcie nazwana jest bursą pierwszego wyboru.

Wydrukowany i podpisany wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów oraz informacją do jakiej szkoły kandydat został zakwalifikowany należy złożyć w bursie pierwszego wyboru w terminie od 18 do 25 lipca w godzinach 9.00 – 16.00.

Przed wypełnieniem deklaracji kontynuacji lub wniosku prosimy zapoznać się z zasadami oraz harmonogramem rekrutacji.

 

Tagi: