Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Zapisy do placówek wychowania pozaszkolnego - Informacje dla kandydatów

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: poniedziałek, 16 kwietnia, 2018 - 13:22
zaktualizowany: wtorek, 15 maja, 2018 - 11:41

Uczestnicy zajęć rozwijających zainteresowania i uzdolnienia w placówkach wychowania pozaszkolnego od 10 maja br. od godziny 12.00 pod adresem: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl mogą zarejestrować się w elektronicznym systemie rekrutacji. Po wprowadzeniu do systemu podstawowych informacji i wyborze zajęć, deklarację kontynuacji należy wydrukować, podpisać i złożyć w placówce do 18 maja do godziny 14.00.

Nowi kandydaci mogą dokonać rejestracji od 21 maja od godziny 12.00. Po wprowadzeniu do systemu podstawowych informacji i wyborze zajęć, wniosek należy wydrukować, podpisać i złożyć w wskazanej placówce lub placówkach do 5 czerwca br. do godziny 18.00.

Przed wypełnieniem deklaracji kontynuacji i/lub wniosku prosimy zapoznać się z zasadami oraz harmonogramem rekrutacji.

Jednocześnie informuję, że 12 maja w sobotę w godzinach 12.00 – 16.00 na Placu Defilad przy głównym wejściu do Pałacu Kultury i Nauki od strony ul. Marszałkowskiej odbędzie się GIEŁDA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO, podczas której będzie można zapoznać się z ofertą placówek, wziąć udział w animacjach przygotowanych przez instruktorów oraz zobaczyć pokazy muzyczno – taneczne w wykonaniu uczestników zająć.

Czekamy na Ciebie

Pliki do pobrania: