Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Wypełnianie wniosku o przyjęcie do klasy I szkoły ponadgimnazjalnej na rok szkolny 2017/2018

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: poniedziałek, 8 maja, 2017 - 10:33

Od 8 maja od godz. 10.00 do 19 maja do godz. 15.00 uczniowie klas trzecich gimnazjów mogą dokonać rejestracji wniosku o przyjęcie do szkoły ponadgimnazjalnej w elektronicznym systemie rekrutacji, pod adresem: https://warszawa.edu.com.pl.

Uczniowie klas trzecich gimnazjów prowadzonych przez m.st. Warszawę logują się do systemu (zakładka „Zaloguj się”) wprowadzając login i hasło uzyskane w macierzystych szkołach, następnie wypełniają wniosek.

Uczniowie klas trzecich gimnazjów nieprowadzonych przez m.st Warszawę samodzielnie zakładają konta w systemie (zakładka „Zgłoś kandydaturę”) wprowadzając numer PESEL. Kandydat wpisuje utworzone przez siebie hasło, login zostanie nadany automatycznie.

Wszyscy kandydaci wypełniają wniosek w systemie, wybierają nie więcej niż osiem szkół prowadzonych przez m. st. Warszawę, a w nich dowolną liczbę oddziałów.

Wniosek należy złożyć w szkole pierwszego wyboru w terminie od 8 maja od godz. 10.00 do 19 maja do godz. 15.00.

Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się z harmonogramem i instrukcją dotyczącą wprowadzania wniosku, które są dostępne w elektronicznym systemie w zakładkach „Pliki do pobrania” oraz „Pomoc”.

W załączaniu znajduje się plik dla kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych  - „Często zadawane pytania”.

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon czesto_zadawane_pytania.pdf149.08 KB