Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Wypełnianie wniosku o przyjęcie do klasy I liceum ogólnokształcącego, technikum, branżowej szkoły I stopnia na rok szkolny 2018/2019

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 10 maja, 2018 - 10:09

Od 10 maja od godz. 10.00 do 18 maja do godz. 15.00 uczniowie klas trzecich oddziałów gimmnazjalnych mogą dokonać rejestracji wniosku o przyjęcie do szkoły w elektronicznym systemie rekrutacji, pod adresem: https://warszawa.edu.com.pl.

Uczniowie klas trzecich oddziałów gimnazjalnych w szkołach prowadzonych przez m.st. Warszawę logują się do systemu (zakładka „Zaloguj się”) wprowadzając login i hasło uzyskane w macierzystych szkołach, następnie wypełniają wniosek.

Uczniowie szkół nieprowadzonych przez m.st Warszawę samodzielnie zakładają konta w systemie (zakładka „Zgłoś kandydaturę”) wprowadzając numer PESEL. Kandydat wpisuje utworzone przez siebie hasło, login zostanie nadany automatycznie.

Wszyscy kandydaci wypełniają wniosek w systemie, kandydaci mogą wybrać dowolną liczbę oddziałów w maksymalnie ośmiu szkołach prowadzonych przez m. st. Warszawę.

Wniosek należy wydrukować i złożyć w szkole pierwszego wyboru w terminie od 10 maja od godz. 10.00 do 18 maja do godz. 15.00.

Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się z harmonogramem i instrukcją dotyczącą wprowadzania wniosku, które są dostępne w elektronicznym systemie w zakładkach „Pliki do pobrania” oraz „Pomoc”.

W załączaniu znajduje się plik dla kandydatów  - „Często zadawane pytania”.

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon Często zadawane pytania37.59 KB