Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Listy przyjętych, rekrutacja uzupełniająca

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 12 lipca, 2018 - 10:33

12 lipca o godz. 16:00 szkolne komisje rekrutacyjne ogłaszają listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

Kandydat będzie mógł sprawdzić czy został przyjęty do szkoły:

  • na listach wywieszonych w szkołach ponadgimnazjalnych,

  • logując się na swoje konto na stronie elektronicznego systemu rekrutacji: https://warszawa.edu.com.pl

  • za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej eLO!

Jeżeli po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego szkoła nadal dysponuje wolnymi miejscami szkolne komisje rekrutacyjne przeprowadzają postępowanie uzupełniające.

Od 12 lipca po godz.16.00 na stronie elektronicznego sytemu rekrutacji w zakładce „Wolne miejsca” będzie udostępniona lista szkół, które dysponują wolnymi miejscami (wg stanu na dzień 12 lipca br.).

Rekrutacja uzupełniająca:

od 13 lipca od godz. 08.00 do 16 lipca do godz. 16.00 należy złożyć wniosek  wraz z wymaganymi dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów i warunków bezpośrednio w wybranej szkole (rekrutacja uzupełniająca odbywa się bez użycia elektronicznego systemu, kandydaci nie wypełniają wniosku w elektronicznym systemie).

29 sierpnia o godz. 12.00 w szkołach zostaną wywieszone listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia w rekrutacji uzupełniającej.

Od 29 sierpnia od godz. 12.00 do 30 sierpnia do godz. 16.00 kandydaci potwierdzają wolę podjęcia nauki w szkole, do której zostali zakwalifikowani poprzez złożenie oryginałów wymaganych dokumentów.

31 sierpnia  o godz. 12.00 komisje rekrutacyjne ogłaszają listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w rekrutacji uzupełniającej.