Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Informacja dla rodziców - rekrutacja do klas VII oddziałów dwujęzycznych na rok szkolny 2017/2018 - kontakty telefoniczne

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 23 sierpnia, 2017 - 10:10

Rekrutacja do oddziałów dwujęzycznych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2017/2018 (klasa VII) odbywać się będzie z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacji i rozpocznie się w połowie maja. Szczegółowy harmonogram zostanie opublikowany na początku kwietnia br.

Informacji na temat rekrutacji i oferty poszczególnych szkół udzielają niżej wymienieni pracownicy

 

 

 

Dzielnica

Imię i nazwisko

Telefon

Adres e-mail

Bemowo

Ewa Wyrwich - Heduk

22 44 37 794

ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl

Elżbieta Ziegler

22 44 37 793

eziegler@um.warszawa.pl

Białołęka

Mirosław Urbański

22 614 19 28 w.203

m.urbanski@um.warszawa.pl

Maria Stasiak-Malarczyk

22 614 19 28 w.204

mstasiak@um.warszawa.pl

Urszula Kamionowska

22 614 19 28 w.205

ukamionowska@um.warszawa.pl

Bielany

Aleksandra Ziach

22 37 33 347

aziach@um.warszawa.pl

Elżbieta Sawicka

22 37 33 348

esawicka@um.warszawa.pl

Mokotów

Jolanta Kulmatycka

224 436 679

 jkulmatycka@um.warszawa.pl

Ochota

Dorota Uszyńska

22 82 20 417

duszynska@urzadochota.waw.pl

Praga Południe

Dorota Sawicka

22 44 35 528

dsawicka@um.warszawa.pl

Anna Rupieta

22 44 35 533

arupieta@um.warszawa.pl

Praga Północ

Agnieszka Suzdalcew

22 44 37 977

asuzdalcew@um.warszawa.pl

Śródmieście

Anna Wiszowata

22 443 91 79

a.wiszowata@um.warszawa.pl

Agata Kazimierczuk

22 443 91 84

akazimierczuk@um.warszawa.pl

Targówek

Urszula Roguska

22 44 38 650

uroguska@targowek.waw.pl

Katarzyna Pachnowska

22 44 38 651

kpachnowska@targowek.waw.pl

Ursus

Katarzyna Cichocka

22 44 36 115

kcichocka@um.warszawa.pl

Ursynów

Magdalena Gogacz

22 44 37 216

mgogacz@ursynow.pl

Wawer

Renata Góral

22 44 36 893

rgoral@um.warszawa.pl

Wesoła

Agata Sokołowska-Mielechin

22 773 60 46

agata.sokolowska@um.warszawa.pl

Elżbieta Bareja

22 773 60 81

ebareja@um.warszawa.pl

Wilanów

Aneta Ufnal

22 44 35 010

aufnal@um.warszawa.pl

Renata Miros

22 44 34 936

rmiros@um.warszawa.pl

Włochy

Grzegorz Graff

22 443 43 97

ggraff@um.warszawa.pl

Wola

Mirosława Siander-Grygatowicz

22 44 35 679

msiander@um.warszawa.pl

Grażyna Zawadzka

22 44 35 668

gzawadzka@um.warszawa.pl

Żoliborz

Małgorzata Czajkowska - Ścisło

22 56 01 267

mczajkowska@zoliborz.org.pl

Dorata Michałowska

22 56 01 266

dmichalowska@zoliborz.org.pl

 

 

Autor treści: 

Pliki do pobrania: