Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Placówki Zima

Szczegółowy program dostępny jest w placówkach organizujących Program „Zima w Mieście 2018”

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ DOKONANIA ZMIAN W PROGRAMIE


np.: 2018-01-23
Nazwa Dzielnica Odbiorcy Uczestnicy Data zajęć Nazwa jednostki
Zajecia z lukru plastycznego Praga Południe grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18 Dom Kultury "Orion"
Taniec Praga Południe grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18 Dom Kultury "Orion"
Dzienniczek cwaniaczka - droga przez mękę Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, 2018-01-23
zajęcia rekreacyjno-sportowe Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
"Teatr od podszewki' Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
Spek1l teatralny dla młodzieży pt. "Mały Książę" (inscenizacja utworu Antoine de Saint-Exupery) Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-16
ZIMOWY KLUBIK FILMOWY: ”DZIECI Z BULLERBYN: NOWE PRZYGODY” Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-18
Seans filmowy Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-22
"Kolory Maroka" Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-22
Zajcia na ściance wspinaczkowej Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-26
Wyprawa z Nelą do krainy wiecznej zimy Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17
Seanse filmowe dla młodzieży: "Ona to on" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-25
zajęcia sportowo - rekreacyjne na hali sportowej Włochy grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
zajęcia z robotyki - "Star Wars - fascynacja i inpiracja" Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17
Kino na Uboczu - film pt. "Riko prawie bocian" Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-24
zajęcia rekreacyjno-sportowe Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
warsztaty plastyczne pn."Zimowe Kabaty" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
Spek1l teatralny dla młodzieży pt. "Mały Książę" (inscenizacja utworu Antoine de Saint-Exupery) Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-16
Seanse filmowe dla młodzieży: "Tootsie" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-18
Seans filmowy Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-23
"Budujemy z lego" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16, 2018-01-23
Zajcia na ściance wspinaczkowej Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-26
Karawana Opowieści Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17
Gang wiewióra 2 Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-26
zajęcia sportowo - rekreacyjne na hali sportowej Włochy odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
zajęcia z robotyki - "Star Wars - fascynacja i inpiracja" Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-24
My się zimy nie boimy-ferie z Mikołajkiem Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-24
zajęcia rekreacyjno-sportowe Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
Cztery żywioly" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
ZIMOWY KLUBIK FILMOWY : „KSIĘŻNICZKA I ŻABA” Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-16
Smerfy 3 Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-19
Seans filmowy Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-26
warszaty muzyczno - rockowe Ursynów odbiorcy indywidualni gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-20
Wejścia na halę wspinaczkową Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
TYDZIEŃ DLA AMELKI Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-17
Seans filmowy Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-15
gra w kręgle Włochy grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-16, 2018-01-18, 2018-01-23, 2018-01-25
seanse filmowe poprzedzone prelekcją wprowadzającą w tematykę filmu Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-18, 2018-01-25
Zajęcia w Klubotece "Coś dla nas i coś dla dziadków" rekodzieło i gry planszowe dla grup ze Szkoły Podstawowej Nr343 Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-22
TYDZIEŃ DLA AMELKI Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-24
edukacyjne Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
"Cztery żywioły" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
Seanse filmowe dla młodzieży: "Pół żartem, pół serio" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-16
ZIMOWY KLUBIK FILMOWY :” BYŁ SOBIE PIES” Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-23
zajęcia rekreacyjno-sportowe Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
warsztaty rzeźbiarskie Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16, 2018-01-18, 2018-01-23, 2018-01-25
Zajęcia z karate tradycyjnego Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19
MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17
Spek1l Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-18
seanse filmowe poprzedzone prelekcją wprowadzającą w tematykę filmu Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-18, 2018-01-25
Korzystanie z lodowiska Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
Gru, Dru i Minionki Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-16
MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, 2018-01-24
pływanie rekreacyjne dla grup zorganizowanych pod opieką ratowników Włochy grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
zajecia ceramiczne Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16, 2018-01-23
Seanse filmowe dla młodzieży: "Pani Doubtfire" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-23
zajęcia rekreacyjno-sportowe Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
"Instrumenty wielu kultur" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19
Karawana Opowieści Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-18
Spek1l Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-19
"Zimowe zabawy dłutem i kredką" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-18, 2018-01-22, 2018-01-25
Korzystanie z lodowiska Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
Kino na Uboczu - film pt. "Balerina" Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-17
ZIMOWY KLUBIK FILMOWY : „DZIECIAK RZĄDZI” Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-25
pływanie rekreacyjne dla osób indywidualnych pod opieką ratowników Włochy odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
zajecia z witrażu "Technika Tiffany - Noworoczne anioły" Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24
warsztaty plastyczne - Zimowa Akademia Plamokleksa Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-16, 2018-01-22 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Keyboard bez tajemnic Mokotów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-26 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
Warsztaty kulinarne Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-23 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Pokaz filmowy Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-22, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Wizaż Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-26 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
Tańcowała igła z nitką Mokotów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
Warsztaty naukowe Praga Północ grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-22 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
"Przygody z Elzą" - zabawy i animacje Praga Północ grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-26 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Warsztaty robotyczne Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-15, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Tańce-hulańce Mokotów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
warsztaty plastyczne - Zima z "Plastyką ze Słoneczkiem" Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-17, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-26 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Rzeźba w glinie Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-19 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Plastyka Mokotów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
Pokaz naukowy Praga Północ grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-18 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Zumba Kids Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16, 2018-01-25 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Gitara Mokotów odbiorcy indywidualni gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
Warsztaty kosmetyczne Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-17, 2018-01-25 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Każdy śpiewac może... (warsztaty wokalne/karaoke) Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-25, 2018-01-26 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Warsztaty kroju i szycia Rembertów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-23 Dom Kultury „Rembertów”
Gry i zabawy integracyjne Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
warsztaty naukowe Rembertów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16 Dom Kultury „Wygoda” - Rembertów
zajecia sportowe Bemowo odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego
Studio Piosenki Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-17, 2018-01-19, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-26 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
Ferie Artystyczno-Kulturalne Targówek odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. księdza Józefa Woźniaka
zajęcia sportowe w ramach Zimy w Mieście 2018 Wola odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Szkoła Podstawowa nr 26 im. Mirosława Biernackiego
Warsztaty plastyczne Żoliborz odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-18, 2018-01-19 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XX
zespołowe gry sportowe Wesoła odbiorcy indywidualni gimnazjum, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Szkoła Podstawowa nr 385 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
pływanie rekreacyjne Ursus grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Ursus
warsztaty teatralne Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-25 Dom Kultury „Dorożkarnia” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Fabryka drobiazgów (warsztaty rękodzielnicze) Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-19, 2018-01-26 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Zajęcia "Trenuj umysł" Rembertów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-18, 2018-01-25 Dom Kultury „Rembertów”
Warsztaty fotograficzne Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-20 Dom Kultury „KADR” w Dzielnicy Mokotów
Włoskie klimaty językowe (warsztaty językowe z jezyka włoskiego) Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-22 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
zajęcia rekreacyjno-sportowe Bemowo odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Bemowo
Programowanie w języku Scratch Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
Internet, gry komputerowe Żoliborz odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Czytelnia Naukowa nr XVI
Warsztaty taneczne Ochota grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15 Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota"
Zimowe origami Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 26
pływanie rekreacyjne, nauka i doskonalenie pływania, nauka bezpiecznych skoków do wody, gry i zabawy w wodzie Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji
Poznajemy świat cyberprzestrzeni Ursus odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-20, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26, 2018-01-27 Biblioteka Publiczna im. W.J. Grabskiego
warsztaty klockologii Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Dom Kultury „Dorożkarnia” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
pływanie rekreacyjne Ursus odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Ursus
Warsztaty plastyczne "Zimowa Akademia Rysunku i Malarstwa" Rembertów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-22 Dom Kultury „Rembertów”
Zima w Mieście Wawer grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wawer
Mali badacze, odkrywamy , doświadczamy Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Zajęcia rekreacyjno ruchowe w wodzie Wola odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wola
Masa solna Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-22, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
gra w tenisa stołowego Rembertów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Dom Kultury „Wygoda” - Rembertów
Zajęcia manualne Mokotów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
Zajęcia teatralne Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
Artystyczne warsztaty z igła i nitką - haft krzyżykowy Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Łazarskiego w Dzielnicy Mokotów
pływanie rekreacyjne, nauka i doskonalenie pływania, nauka bezpiecznych skoków do wody, gry i zabawy w wodzie Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji
Teatrzyk Żoliborz grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-25 Wypożyczalnia dla Dorosłych Młodzieży i Dzieci nr 111
warsztaty fotograficzne Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-23 Dom Kultury „Dorożkarnia” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Każdy spiewać może.. (warsztaty wokalne/karaoke) Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-16, 2018-01-26 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Warsztaty naukowe Rembertów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Dom Kultury „Rembertów”
Gry i zabawy integracyjne Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-18 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
warsztaty etnograficzne Rembertów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15 Dom Kultury „Wygoda” - Rembertów
zajecia sportowe Bemowo odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego
Zajęcia fotograficzne Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-22 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
wejścia na basen Wesoła odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 AQUAPARK WESOLANDIA
tenis stołowy Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji
Warsztaty tkackie Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 49
warsztaty wokalne Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-22 Dom Kultury „Dorożkarnia” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
pływanie rekreacyjne Ursus odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Ursus
warsztaty taneczne Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-26 Dom Kultury „Dorożkarnia” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Klub gier stolikowych (warcaby , scrable, gry edukacyjne) Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Kreatywne budowanie z klocków LEGO Rembertów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Dom Kultury „Rembertów”
Muzycznie i ruchowo Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-27, 2018-01-28 Dom Kultury „KADR” w Dzielnicy Mokotów
Rock w BCEK (młodziezowy zespół instrumentalny) Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
zajęcia rekreacyjno-sportowe Bemowo grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Bemowo
Rytmika Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-16 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
Internet, gry komputerowe, gry planszowe Żoliborz odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Czytelnia Naukowa nr XVI
Warsztaty taneczno - teatralne Ochota grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17, 2018-01-18 Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota"
Niewidzialne wieloryby Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 26
gra w kręgle Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji
Zima w mieście Ursus odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka Publiczna im. W.J. Grabskiego
warsztaty ceramiczne Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Dom Kultury „Dorożkarnia” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Jazda rekreacyjna i zabawy na lodowisku pod okiem instruktora Wola odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Moczydło
Warsztaty taneczne Rembertów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-19 Dom Kultury „Rembertów”
Zima w Mieście Wawer grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wawer
Dla wszystkich starczy miejsca pod wspólnym dachem (zajęcia artystyczno - edukacyjne) Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Zajęcia rekreacyjno sportowe na hali Wola odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wola
Masa solna Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-22, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak

Strony