Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Koordynatorzy

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 5 grudnia, 2017 - 14:18
Dzielnicowi koordynatorzy Warszawskiego Programu "Zima w Mieście 2018"

Dzielnica

Imię i nazwisko

Kontakt

Bemowo

Katarzyna
Niedźwiecka

telefon:
22 443 76 01
e-mail:
kniedzwiecka@um.warszawa.pl

 

Andrzej
Szulik

telefon:
22 443 77 99
e-mail:
aszulik@um.warszawa.pl

Białołęka

Roman
Stachurski

telefon:
22 762 44 90  wew. 123
e-mail:
rstachurski@um.warszawa.pl

 

Ewa
Skweres

telefon:
22 614 18 58
e-mail:
eskweres@um.warszawa.pl

 

Mirosława
Pilcicka

telefon:
22 762 44 90 wew. 120
e-mail:
mpilcicka@um.warszawa.pl

Bielany

Emilia
Strzelec

telefon:
22 443 48 10
e-mail:
estrzelec@um.warszawa.pl

 

Andrzej
Neuman

telefon:
22 325 44 36
e-mail:
aneuman@um.warszawa.pl

Mokotów

Ewa
Marczak

telefon:
22 44 36 689
e-mail:
ewa.marczak@um.warszawa.pl

 

Magdalena
Klepczarek

telefon:
22 44 36 690
e-mail:
mklepczarek@um.warszawa.pl

 

Michał
Trawiński

telefon:
22 44 36 793
e-mail:
mtrawinski@um.warszawa.pl

Ochota

Zbigniew
Najbauer

telefon:
22 822 28 61
e-mail:
znajbauer@um.warszawa.pl

 

Dorota
Kaźmierczak

telefon:
22 822 19 08
e-mail:
dkazmierczak@um.warszawa.pl

Praga Południe

Beata
Billewicz

telefon:
22 44 35 471
e-mail:
bbillewicz@um.warszawa.pl

 

Edyta
Kurant

telefon:
22 443 55 32
e-mail:
ekurant@um.warszawa.pl

Praga Północ

Adam
Kuszkowski

telefon:
22 443 80 41
e-mail:
akuszkowski@um.warszawa.pl

 

Ernest
Kobyliński

telefon:
22 443 81 39
e-mail:
ekobylinski@um.warszawa.pl

Rembertów

Ilona
Prejss-Iwanicka

telefon:
22 443 39 12
e-mail:
iprejss@um.warszawa.pl

 

Sylwia
Jaroń

telefon:
22 443 38 69
e-mail:
sjaron@um.warszawa.pl

Śródmieście

Małgorzata
Krzyżanowska

telefon:
22 443 91 74
e-mail:
mkrzyzanowska@um.warszawa.pl

 

Ewa
Pstrągowska

telefon:
22 443 91 77
e-mail:
epstragowska@um.warszawa.pl

Targówek

Izabella
Górnikowska

telefon:
22 443 86 45
e-mail:
igornikowska@um.warszawa.pl

 

Monika
Moroz

telefon:
22 443 86 54
e-mail:
mmoroz@um.warszawa.pl

Ursus

Barbara
Dudzińska

telefon:
22 443 60 48
e-mail:
bdudzinska@um.warszawa.pl

 

Norbert
Pyza

telefon:
22 443 60 73
e-mail:
npyza@um.warszawa.pl

Ursynów

Agnieszka
Kowalska

telefon:
22 443 75 13
e-mail:
ag.kowalska@ursynow.pl

 

Piotr
Nietz

telefon:
22 443 72 78
e-mail:
pnietz@ursynow.pl

Wawer

Edyta
Michalczyk

telefon:
22 443 68 92
e-mail:
emichalczyk@um.warszawa.pl

 

Joanna
Kucharska

telefon:
22 443 68 98
e-mail:
jkucharska@um.warszawa.pl

Wesoła

Jacek
Karczmarek

telefon:
22 773 60 46
e-mail:
jacek.karczmarek@um.warszawa.pl

 

Agata
Sokołowska-Mielechin

telefon:
22 773 60 46
e-mail:
agata.sokolowska@um.warszawa.pl

Wilanów

Agnieszka
Porębska

telefon:
22 443 50 09
e-mail:
aporebska@um.warszawa.pl

 

Magdalena
Cacek-Ganc

telefon:
22 443 49 90
e-mail:
mcacek-ganc@um.warszawa.pl

Włochy

Magdalena
Kwiatkowska

telefon:
22 443 42 93
e-mail:
magdalena.kwiatkowska@um.warszawa.pl

 

Katarzyna
Pietrzak

telefon:
22 443 43 93
e-mail:
k.pietrzak@um.warszawa.pl

Wola

Ewa
Wocial

telefon:
22 443 56 73
e-mail:
ewocial@um.warszawa.pl

 

Jolanta
Piątkowska

telefon:
22 443 57 65
e-mail:
j.piatkowska@um.warszawa.pl

Żoliborz

Gabriela
Korczak-Florek

telefon:
22 443 88 56
e-mail:
gkorczak@um.warszawa.pl

 

Łukasz
Kula-Orłowski

telefon:
22 443 90 11
e-mail:
l.kula@um.warszawa.pl

 

Placówki Specjalne BE

Danuta
Markiewicz

telefon:
22 443 35 54
e-mail:
dmarkiewicz@um.warszawa.pl

 

Jacek
Grzyśka

telefon:
22 443 35 55
e-mail:
jgrzyska@um.warszawa.pl

 

Koordynatorzy operacyjni

Katarzyna
Twardowska

telefon:
22 443 24 82
e-mail:
ktwardowska@um.warszawa.pl

 Robert
Tkaczyk

telefon:
22 443 35 34
e-mail:
rtkaczyk@um.warszawa.pl