Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

SOFA, czyli Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: poniedziałek, 3 kwietnia, 2017 - 09:11
SOFA, czyli Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny
wyjątkowe wydarzenie kulturalne skupiające wiele dziedzin sztuki, tworzone przez uczniów i dla uczniów

Od 2008 roku, z inicjatywy uczniów LXIV LO „Witkacego”, kreujemy przestrzeń dla młodych artystów, miejsce, w którym możecie pokazać swój talent i sprawdzić się występując przed publicznością. Oprócz okazji do zaprezentowania swoich umiejętności, na SOFIE możecie wysłuchać opinii profesjonalistów, którzy chętnie nas odwiedzają i wspierają naszą inicjatywę. W tym roku zapraszamy was do naszego liceum w dniach 31 marca – 1 kwietnia 2017 r. – tym razem na dwa dni przeobrażamy korytarze naszej szkoły w Fabrykę Słodyczy, inspirowaną kultowym filmem Charlie i Fabryka Czekolady.
Kategorie
Temat przewodni odnajdziecie nie tylko w dekoracjach, ale również naszej kawiarence, oferującej naszym gościom smakołyki i napoje. W tej słodkiej atmosferze będziecie mieli okazję realizować się artystycznie w następujących kategoriach:
Taniec
(sobota 1 kwietnia)
Zarówno zespoły, jak i soliści będą mieli szansę zawładnąć sceną – poczuj się gwiazdą!
Teatr
(piątek 31 marca)
Pozwól sobie być DramaQueen i zaprezentuj nam swój dramat!
Taniec
(sobota 1 kwietnia)
Uwielbiasz tańczyć? Koniecznie odwiedź nas w gorączkę sobotniej nocy!
Malarstwo
(wystawy podczas trwania festiwalu)
Pomaluj nasz świat - wszystkie techniki mile widziane!
Fotografia
(wystawy podczas trwania festiwalu)
Pozwól zobaczyć innym swoją wizję świata!

Data ogłoszenia: 

środa, 15 Marzec, 2017