Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery
Wersja beta (testowa)

Wiadomość dnia

Sieć Międzyszkolnych Otwartych Kół
30 września, 2014 - 16:31
Sieć Międzyszkolnych Otwartych Kół (zajęcia międzyszkolne)
Szanowni Państwo! W bieżącym roku szkolnym do Biura Edukacji wpłynęło 31 wniosków o dofinansowanie zajęć międzyszkolnych (SMOK – Sieć Międzyszkolnych Otwartych Kół – nowa nazwa zajęć międzyszkolnych) przygotowujących uczniów do olimpiad i konkursów przedmiotowych, tematycznych i interdyscyplinarnych.
VI edycja kampanii społecznej „Warszawska Linia Edukacyjna”
30 września, 2014 - 14:56
VI edycja kampanii społecznej „Warszawska Linia Edukacyjna”
Tramwaje Warszawskie wraz z partnerami zapraszają 7 października 2014 r. do zajezdni tramwajowej – w hali R-1 „Wola” przy ul. Siedmiogrodzkiej 20 na inaugurację Warszawskiej Linii Edukacyjnej.
30 września, 2014 - 14:56
Bezpieczeństwo Informacyjne w Szkole
Polski Komitet Normalizacyjny wraz z Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie zaprasza do udziału w I Specjalistycznej Konferencji Bezpieczeństwo Informacyjne w Szkole, która odbędzie się 30 października br. w Warszawie.
„Warszawskie biblioteki szkolne czytają i dają słowo"
26 września, 2014 - 11:58
„Warszawskie biblioteki szkolne czytają i dają słowo"
Informacja dla nauczycieli chemii szkół gimnazjalnych
24 września, 2014 - 10:35
Informacja dla nauczycieli chemii szkół gimnazjalnych
Technikum Nr 27 „CHEMIK” w Warszawie przy ul Saskiej 78 w bieżącym roku szkolnym organizuje wiele ciekawych imprez dla gimnazjalistów, mających na celu popularyzację chemii, jako nauki doświadczalnej znajdującej zastosowanie w wielu dziedzinach życia.
fot. Spotkanie byłych więźniów i warszawskich uczniów w Muzeum Powstania Warszawskiego. fot. R. Motyl
18 września, 2014 - 10:29
Podróż Pamięci. Z powstańczej Warszawy do KL Auschwitz II - Birkenau
W 70. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, Międzynarodowe Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście (MCEAH) w Państwowym Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu, Urząd m.st. Warszawy, Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIESS) realizuje projekt edukacyjny "Podróż Pamięci. Z powstańczej Warszawy do KL Auschwitz II - Birkenau".
Plan dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli
16 września, 2014 - 10:09
Plan dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli
12 września, 2014 - 15:35
Owoce i warzywa dla przedszkoli i szkół
Agencja Rynku Rolnego opublikowała warunki uczestnictwa w mechanizmie „Tymczasowe nadzwyczajne wsparcie producentów owoców i warzyw”, w ramach którego szkoły i przedszkola mogą otrzymać bezpłatnie owoce i warzywa.
Konferencja dla nauczycieli Muzealna EDUakcja Warszawy
11 września, 2014 - 13:04
Konferencja Muzealna eduAKCJA Warszawy
Muzeum Narodowe w Warszawie, Muzeum Warszawy, Biuro Kultury m.st. Warszawy, Biuro Edukacji m.st. Warszawy oraz Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń Serdecznie zapraszają nauczycieli wszystkich poziomów nauczania oraz przedstawicieli muzeów zajmujących się edukacją do udziału w konferencji MUZEALNA EDUakcja WARSZAWY.
Ogólnowarszawski konkurs dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych „Pamiętajmy o Powstańcach …”
9 września, 2014 - 14:36
Ogólnowarszawski konkurs dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych „Pamiętajmy o Powstańcach …”
LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego i XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy zapraszają młodzież szkół ponadgimnazjalnych do udziału w ogólnowarszawskim konkursie „Pamiętajmy o Powstańcach …” organizowanym pod patronatem Prezydenta m.st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.
Zamówienia do 30 tys. Euro
Bank Ofert Pracy - link
Mini Akademia Matematyki

Kalendarium

Aktualności

MiNI Akademia Matematyki 2014/2015
30 września, 2014 - 14:36
MiNI Akademia Matematyki 2014/2015
Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy oraz Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych, nauczycieli i pasjonatów matematyki na zajęcia MiNI Akademii Matematyki
19 września, 2014 - 15:13
Konkurs na materiał prasowy „Młodzież o członkostwie Polski w Unii Europejskiej”
Związek Miast Polskich zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, z terenu całej Polski, do udziału w konkursie na materiał prasowy „Młodzież o członkostwie Polski w Unii Europejskiej”.
Obserwatorium Językowe Uniwersytetu Warszawskiego
17 września, 2014 - 11:53
Obserwatorium Językowe Uniwersytetu Warszawskiego
Witryna „Obserwatorium Językowe Uniwersytetu Warszawskiego. Najnowsze słownictwo polskie” to słownik on-line, który rejestruje i opisuje neologizmy w polszczyźnie.
1 września, 2014 - 12:57
11 powodów, dlaczego warto jeść jabłka
Jabłka zawierają witaminę C oraz większość innych witamin, minerały, dużą ilość błonnika roślinnego, flawonoidy (w tym kwercetynę), a także pektyny.

j.obce w szkole