Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Dziewczyny na Politechniki 2017

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: piątek, 31 marca, 2017 - 10:41
Dziewczyny na Politechniki 2017
"Nauka jest Kobietą" - to hasło tegorocznej edycji Dnia Otwartego tylko dla Dziewczyn na Politechnice Warszawskiej.

Wszystkie dziewczyny zainteresowane studiami na naszej Uczelni zapraszamy na Politechnikę 30 marca 2017 roku.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

- Z satysfakcją obserwuję, że z roku na rok na naukę w uczelniach technicznych decyduje się coraz więcej pań - mówi prof. dr hab. inż. Jan Szmidt, Rektor PW. - Studentki Politechniki Warszawskiej osiągają bardzo dobre wyniki w nauce, zdobywają nagrody w konkursach krajowych i zagranicznych. Znajdują tutaj możliwości do rozwijania swoich zainteresowań naukowych, a także tych związanych z aktywnością sportową, artystyczną czy działalnością samorządową.

Podczas tegorocznej edycji Dziewczyn na Politechniki udowodnimy kandydatkom na studia, że nawet w typowo kobiecych tematach takich jak moda, kosmetyki, zdrowie i kuchnia można odnaleźć aspekt naukowy. Nauka jest Kobietą, nie tylko dlatego, że rzeczownik "nauka" jest rodzaju żeńskiego, ale przede wszystkim dlatego, że podobnie jak kobieta, jest nieprzewidywalna i fascynująca zarazem.

Wiedzą o tym studentki Politechniki Warszawskiej, które osiągają sukcesy na polu naukowym czy artystycznym. Dziewczyny studiujące na PW, podobnie jak ich koledzy, angażują się w działalność w licznych kołach naukowych i organizacjach studenckich, projektują niesamowite wynalazki, uczestniczą w tworzeniu nowych rozwiązań dla biznesu.

Zapisz się

Data wydarzenia: 
Od czwartek, 30 Marzec, 2017 - 06:45 do piątek, 31 Marzec, 2017 - 23:45