Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Szkoły ponadgimnazjalne

Dzielnica Nazwa jednostki Nazwa placówki Adres Dyrektor Telefon Odnośnik
Żoliborz Branżowa Szkoła Elektroniczna I stopnia nr 2 Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych ul. gen. Józefa Zajączka 7 01-518 Warszawa Halina Szczur 228391223 przeglądaj
Wola Branżowa Szkoła Fototechniczna I stopnia Zespół Szkół Fototechnicznych ul. Spokojna 13 01-044 Warszawa Grażyna Dobrzyńska-Klepacz 228387091 przeglądaj
Śródmieście Branżowa Szkoła Gastronomiczna I stopnia Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego ul. Poznańska 6/8 00-680 Warszawa Marzena Cieślak 226285628 przeglądaj
Żoliborz Branżowa Szkoła I stopnia nr 11 Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Włościańska 35 01-710 Warszawa Alicja Stańczyk 226633038 przeglądaj
Praga Północ Branżowa Szkoła I stopnia nr 12 im. Stefana Starzyńskiego Zespół Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego ul. Objazdowa 3 03-771 Warszawa Beata Doroś-Woźniak 226194540 przeglądaj
Bielany Branżowa Szkoła I stopnia nr 18 Zespół Szkół nr 35 im. Zofii Jaroszewicz Kasi ul. Stefana Żeromskiego 22/28 01-831 Warszawa Sławomir Sawicki 228343264 przeglądaj
Praga Południe Branżowa Szkoła I stopnia nr 20 im. prof. Stanisława Bergera Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich ul. Majdańska 30/36 04-110 Warszawa Anna Chylińska 228100489 przeglądaj
Mokotów Branżowa Szkoła I stopnia nr 31 Zespół Szkół nr 27 ul. Przemysława Gintrowskiego 38 02-697 Warszawa Artur Jeżewski 228436681 przeglądaj
Ursus Branżowa Szkoła I stopnia nr 37 im. Jana Karskiego Zespół Szkół nr 42 ul. Dzieci Warszawy 42 02-495 Warszawa Katarzyna Konczewska 226626281 przeglądaj
Wola Branżowa Szkoła I stopnia nr 39 Zespół Szkół nr 32 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Ożarowska 71 01-408 Warszawa Jolanta Pindelska 228364062 przeglądaj
Mokotów Branżowa Szkoła I stopnia nr 4 Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 ul. Kazimierzowska 60 02-573 Warszawa Magdalena Jarosińska 228496218 przeglądaj
Targówek Branżowa Szkoła I stopnia nr 41 Zespół Szkół nr 34 im. Mieszka I ul. Mieszka I 7 03-886 Warszawa Sławomir Zieliński 227442415 przeglądaj
Praga Południe Branżowa Szkoła I stopnia nr 55 Zespół Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej Aleja Stanów Zjednoczonych 24 03-964 Warszawa Alicja Puszkarska 228713576 przeglądaj
Wola Branżowa Szkoła I stopnia nr 57 Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka ul. Marcina Kasprzaka 19/21 01-211 Warszawa Krzysztof Ślusarczyk 226320211 przeglądaj
Wola Branżowa Szkoła I stopnia nr 6 im. Michała Konarskiego Zespół Szkół im. Michała Konarskiego ul. Okopowa 55a 01-043 Warszawa Małgorzata Pruszyńska 228386063 przeglądaj
Żoliborz Branżowa Szkoła I stopnia nr 61 Zespół Szkół nr 28 ul. gen. Józefa Zajączka 7 01-518 Warszawa Katarzyna Ołdak 228443634 przeglądaj
Mokotów Branżowa Szkoła I stopnia nr 64 Zespół Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych nr 1 ul. Krasnołęcka 3 00-734 Warszawa Bogusława Pieńkowska 228412362 przeglądaj
Wola Branżowa Szkoła I stopnia nr 66 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 ul. Księcia Janusza 45/47 01-452 Warszawa Halina Matuszewska 228882777 przeglądaj
Praga Północ Branżowa Szkoła I stopnia nr 7 Zespół Szkół nr 33 ul. Targowa 86 03-448 Warszawa Marek Tomasiewicz 226193789 przeglądaj
Śródmieście Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 50 Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży 4/6 00-499 Warszawa Tadeusz Adamiec 226280431 przeglądaj
Praga Północ Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 51 im. Marii Grzegorzewskiej Zespół Szkół Specjalnych nr 38 ul. Namysłowska 10 03-455 Warszawa Ewa Mielczarska-Syskowska 226197234 przeglądaj
Wola Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 52 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego ul. Łucka 17/23 00-842 Warszawa Anna Stopińska 226242891 przeglądaj
Praga Południe Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 53 im. Anny Gotinowej Zespół Szkół Specjalnych nr 89 ul. Skaryszewska 8 03-802 Warszawa Magdalena Mecha 226190080 przeglądaj
Śródmieście Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 54 im. Kazimierza Kirejczyka Zespół Szkół Specjalnych nr 105 ul. Długa 9 00-238 Warszawa Elżbieta Kostrzewa 228311855 przeglądaj
Śródmieście Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 62 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im.dr Zofii Galewskiej ul. Koźmińska 7 00-448 Warszawa Beata Kotowska 226291610 przeglądaj
Praga Południe Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 63 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 7 ul. Osowska 81 04-351 Warszawa Robert Lisewski 225169820 przeglądaj
Wola Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 67 im. Macieja Kozłowskiego Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 ul. Jana Brożka 26 01-451 Warszawa Sławomir Kubicz 228367873 przeglądaj
Mokotów Branżowa Szkoła Ogrodnicza I stopnia Zespół Szkół nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa Dorota Nasierowska 228485386 przeglądaj
Śródmieście Branżowa Szkoła Poligraficzna I stopnia Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Stawki 14 00-178 Warszawa Beata Prugar 228315261 przeglądaj
Żoliborz Branżowa Szkoła Rzemiosł Artystycznych I stopnia nr 65 Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego ul. Alojzego Felińskiego 13 01-513 Warszawa Maria Witomska-Rynkowska 228390041 przeglądaj
Wola Branżowa Szkoła Samochodowa I stopnia nr 1 Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 Aleja Jana Pawła II 69 01-038 Warszawa Piotr Zając 228380461 przeglądaj
Ochota Branżowa Szkoła Samochodowa I stopnia nr 2 Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 ul. Szczęśliwicka 56 02-353 Warszawa Bożena Stawarz 228240545 przeglądaj
Praga Południe Branżowa Szkoła Spożywczo-Gastronomiczna I stopnia im. Jana Pawła II Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych ul. Komorska 17/23 04-161 Warszawa Małgorzata Wiśniewska 226103588 przeglądaj
Targówek CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Księdza Józefa Woźniaka Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 ul. Bartnicza 2 03-358 Warszawa Małgorzata Kober 228111820 przeglądaj
Praga Południe CIV Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 5 ul. Mińska 1/5 03-806 Warszawa Beata Giziewicz 228187021 przeglądaj
Żoliborz CL Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Włościańska 35 01-710 Warszawa Alicja Stańczyk 226633038 przeglądaj
Mokotów CLI Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa Dorota Nasierowska 228485386 przeglądaj
Mokotów CLII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 27 ul. Przemysława Gintrowskiego 38 02-697 Warszawa Artur Jeżewski 228436681 przeglądaj
Mokotów CLIII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 ul. Kazimierzowska 60 02-573 Warszawa Magdalena Jarosińska 228496218 przeglądaj
Ursus CLIV Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 42 ul. Dzieci Warszawy 42 02-495 Warszawa Katarzyna Konczewska 226626281 przeglądaj
Włochy CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego ul. Solipska 17/19 02-482 Warszawa Iwona Rydlewska 228637787 przeglądaj
Mokotów CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa Wanda Turlej 226202506 przeglądaj
Mokotów CLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne "Przy Łazienkach Królewskich" CLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne "Przy Łazienkach Królewskich" ul. Podchorążych 49/61 00-722 Warszawa Małgorzata Kułaczkowska 228417161 przeglądaj
Śródmieście CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Świętokrzyska 18a 00-052 Warszawa Małgorzata Król 228269792 przeglądaj
Ursynów CLVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej CLVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego 2 02-777 Warszawa Ewa Podpora 226432033 przeglądaj
Ochota CLX Liceum Ogólnokształcące im. gen. dyw. Stefana Roweckiego "Grota" CLX Liceum Ogólnokształcące im. gen. dyw. Stefana Roweckiego "Grota" ul. Józefa Siemieńskiego 6 02-106 Warszawa Dorota Postek 228223129 przeglądaj
Wola CLXI Liceum Ogólnokształcące CLXI Liceum Ogólnokształcące ul. Smocza 19 01-051 Warszawa Beata Aranowska-Ptaszek 228381105 przeglądaj
Targówek CLXII Liceum Ogólnokształcące CLXII Liceum Ogólnokształcące ul. Turmoncka 2 03-254 Warszawa Anna Leoniak 228111908 przeglądaj
Białołęka CV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta CV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta ul. Vincenta van Gogha 1 03-188 Warszawa Elżbieta Gęsina 228844380 przeglądaj
Mokotów CX Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Zespół Szkół nr 59 ul. Jana III Sobieskiego 68 02-930 Warszawa Ewa Kacprzyk 228424792 przeglądaj
Praga Południe CXI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kisielewskiego Zespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego ul. Szczawnicka 1 04-089 Warszawa Jan Pilczuk 228105423 przeglądaj
Żoliborz CXIV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kilińskiego Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego ul. Alojzego Felińskiego 13 01-513 Warszawa Maria Witomska-Rynkowska 228390041 przeglądaj
Wola CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia ul. Złota 58 00-821 Warszawa Teresa Wesołowska 226201141 przeglądaj
Targówek CXL Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 34 im. Mieszka I ul. Mieszka I 7 03-886 Warszawa Sławomir Zieliński 227442415 przeglądaj
Bielany CXLI Liceum Ogólnokształcące Specjalne Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Aleja Władysława Reymonta 16 01-842 Warszawa Małgorzata Gontarek 228348684 przeglądaj
Wola CXLII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 Aleja Jana Pawła II 69 01-038 Warszawa Piotr Zając 228380461 przeglądaj
Bielany CXLIII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 10 im. Stanisława Staszica ul. Włodzimierza Perzyńskiego 10 01-883 Warszawa Ewa Gumieniak 228332868 przeglądaj
Wola CXLIV Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka ul. Marcina Kasprzaka 19/21 01-211 Warszawa Krzysztof Ślusarczyk 226320211 przeglądaj
Żoliborz CXLIX Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych ul. gen. Józefa Zajączka 7 01-518 Warszawa Halina Szczur 228391223 przeglądaj
Wola CXLV Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych ul. Ogrodowa 16 00-896 Warszawa Arkadiusz Olejniczak 226204580 przeglądaj
Praga Północ CXLVI Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 33 ul. Targowa 86 03-448 Warszawa Marek Tomasiewicz 226193789 przeglądaj
Praga Południe CXLVII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych ul. Komorska 17/23 04-161 Warszawa Małgorzata Wiśniewska 226103588 przeglądaj
Mokotów CXXI Liceum Ogólnokształcące Specjalne w Instytucie Psychiatrii i Neurologii Zespół Szkół Specjalnych nr 96 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii ul. Jana III Sobieskiego 9 02-957 Warszawa Aneta Osowska 224582628 przeglądaj
Bielany CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki ul. Leopolda Staffa 3/5 01-891 Warszawa Grażyna Pacholska 228640891 przeglądaj
Wawer CXXIII Liceum Ogólnokształcące Specjalne w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Zespół Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Aleja Dzieci Polskich 20 04-730 Warszawa Grażyna Michalczuk 228151126 przeglądaj
Śródmieście CXXIV Liceum Ogólnokształcące Specjalne Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży 4/6 00-499 Warszawa Tadeusz Adamiec 226280431 przeglądaj
Wola CXXV Liceum Ogólnokształcące im. Waldemara Milewicza Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego ul. Chłodna 36/46 00-872 Warszawa Jerzy Soliński 226209344 przeglądaj
Wola CXXVIII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 ul. Księcia Janusza 45/47 01-452 Warszawa Halina Matuszewska 228882777 przeglądaj
Praga Północ CXXX Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 73 ul. Wenantego Burdzińskiego 4 03-480 Warszawa Piotr Cacko 226192371 przeglądaj
Ochota CXXXIII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2 ul. Szczęśliwicka 56 02-353 Warszawa Dariusz Tomczak 228229895 przeglądaj
Wola CXXXIX Liceum Ogólnokształcące Specjalne Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego ul. Łucka 17/23 00-842 Warszawa Anna Stopińska 226242891 przeglądaj
Śródmieście CXXXVI Liceum Ogólnokształcące Specjalne Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im.dr Zofii Galewskiej ul. Koźmińska 7 00-448 Warszawa Beata Kotowska 226291610 przeglądaj
Targówek CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana ul. Olgierda 35/41 03-536 Warszawa Jolanta Kaczmara 225119500 przeglądaj
Żoliborz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego ul. Alojzego Felińskiego 15 01-513 Warszawa Andrzej Wyrozembski 228394813 przeglądaj
Śródmieście II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa Barbara Kordas 226282101 przeglądaj
Wola III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego ul. Rogalińska 2 01-206 Warszawa Grzegorz Mazur 226320753 przeglądaj
Praga Południe IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Saska 59 03-914 Warszawa Marzenna Zaworska 226178583 przeglądaj
Śródmieście IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej ul. Hoża 88 00-682 Warszawa Joanna Kiełbasa 226280545 przeglądaj
Praga Północ L Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy Zespół Szkół nr 73 ul. Wenantego Burdzińskiego 4 03-480 Warszawa Piotr Cacko 226192371 przeglądaj
Rembertów LI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki LI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Kadrowa 9 04-421 Warszawa Elżbieta Szepietowska-Paluch 226119391 przeglądaj
Bielany LII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Stanisława Reymonta Zespół Szkół nr 18 ul. Stefana Żeromskiego 81 01-882 Warszawa Elżbieta Królak 228347201 przeglądaj
Śródmieście LIII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 ul. Stanisława Noakowskiego 6 00-666 Warszawa Ewa Ałasa 228256915 przeglądaj
Bielany LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego ul. Samuela Bogumiła Lindego 20 01-952 Warszawa Dorota Grabiec 228348658 przeglądaj
Ursus LVI Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego LVI Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego ul. Dzieci Warszawy 42 02-495 Warszawa Beata Żeromska 226626412 przeglądaj
Śródmieście LVIII Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Zespół Szkół nr 23 ul. Górnośląska 31 00-432 Warszawa Barbara Krakós 226211350 przeglądaj
Bielany LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego Zespół Szkół nr 49 ul. Lwa Tołstoja 2 01-910 Warszawa Urszula Krajewska 228359558 przeglądaj
Mokotów LXI Liceum Ogólnokształcące Specjalne im. Janiny Zawadowskiej Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 1 "SOS" ul. Przemysława Gintrowskiego 36 02-697 Warszawa Beata Kojło-Boratyńska 226470116 przeglądaj
Śródmieście LXII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Generała Broni Władysława Andersa LXII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Generała Broni Władysława Andersa ul. Konwiktorska 5/7 00-216 Warszawa Anna Szymczyk 228316753 przeglądaj
Ursynów LXIII Liceum Ogólnokształcące im. Lajosa Kossutha LXIII Liceum Ogólnokształcące im. Lajosa Kossutha ul. Ludwika Hirszfelda 11 02-776 Warszawa Anna Jurek 226431077 przeglądaj
Żoliborz LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa Beata Zdanowicz 226332404 przeglądaj
Ochota LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 Zespół Szkół nr 26 ul. Urbanistów 3 02-397 Warszawa Roman Marciniak 228222031 przeglądaj
Mokotów LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema ul. Marynarska 2/6 02-674 Warszawa Małgorzata Pucułek 228433713 przeglądaj
Śródmieście LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa Krzysztof Mirowski 226297063 przeglądaj
Mokotów LXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Tytusa Chałubińskiego LXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Tytusa Chałubińskiego ul. Ludwika Narbutta 31 02-536 Warszawa Anna Filipowska 226465276 przeglądaj
Ursynów LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego ul. Edwarda Dembowskiego 1 02-784 Warszawa Andrzej Woźniak 226418290 przeglądaj
Praga Południe LXXII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jakuba Jasińskiego LXXII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jakuba Jasińskiego ul. Grochowska 346/348 03-838 Warszawa Bożena Kozak 226191360 przeglądaj
Włochy LXXIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zawiszaków Proporca "Victoria" Zespół Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" ul. Promienista 12a 02-428 Warszawa Małgorzata Michalska 228637304 przeglądaj
Śródmieście LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego ul. Czerniakowska 128 00-454 Warszawa Magdalena Kochel 228414266 przeglądaj
Praga Północ LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Kowelska 1 03-432 Warszawa Izabela Nowak-Piłka 226193083 przeglądaj
Bemowo LXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej LXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej ul. Anieli Krzywoń 3 01-391 Warszawa Magdalena Lipińska 226644049 przeglądaj
Mokotów LXXX Liceum Ogólnokształcące im. Leopolda Staffa Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa Sławomir Kasprzak 226464499 przeglądaj
Śródmieście LXXXI Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Fredry LXXXI Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Fredry ul. Miła 7 00-180 Warszawa Joanna Kaleta-Szabłowska 228311454 przeglądaj
Śródmieście LXXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Emiliana Konopczyńskiego Zespół Szkół nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego ul. Emiliana Konopczyńskiego 4 00-335 Warszawa Bożena Grzelewska 228264380 przeglądaj
Włochy LXXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku ul. Gładka 16 02-172 Warszawa Ryszard Szczepański 228460942 przeglądaj
Wawer LXXXV Liceum Ogólnokształcące Specjalne Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 "KĄT" ul. Zorzy 17 04-639 Warszawa Daria Chmiel 226133576 przeglądaj
Wola LXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu "Zośka" LXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu "Zośka" ul. Kajetana Garbińskiego 1 01-122 Warszawa Katarzyna Zajączkowska 228364838 przeglądaj
Praga Południe LXXXVII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Leopolda Okulickiego Zespół Szkół nr 21 ul. Saska 78 03-914 Warszawa Marek Kupiecki 226173374 przeglądaj
Wola LXXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Michała Konarskiego Zespół Szkół im. Michała Konarskiego ul. Okopowa 55a 01-043 Warszawa Małgorzata Pruszyńska 228386063 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Policealna nr 1 Zespół Szkół nr 21 ul. Saska 78 03-914 Warszawa Marek Kupiecki 226173374 przeglądaj
Mokotów Szkoła Policealna nr 11 Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 ul. Kazimierzowska 60 02-573 Warszawa Magdalena Jarosińska 228496218 przeglądaj
Ochota Szkoła Policealna nr 12 Zespół Szkół nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego ul. Szczęśliwicka 46 02-353 Warszawa Jerzy Tulik 228231436 przeglądaj
Mokotów Szkoła Policealna nr 13 Zespół Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych nr 1 ul. Krasnołęcka 3 00-734 Warszawa Bogusława Pieńkowska 228404896 przeglądaj
Mokotów Szkoła Policealna nr 15 Zespół Szkół nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa Dorota Nasierowska 228485386 przeglądaj
Ochota Szkoła Policealna nr 16 Zespół Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. "Kolejówka" ul. Szczęśliwicka 56 02-353 Warszawa Zbigniew Chałas 228223252 przeglądaj
Ochota Szkoła Policealna nr 17 Zespół Szkół nr 26 ul. Urbanistów 3 02-397 Warszawa Roman Marciniak 228222031 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Policealna nr 18 Zespół Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej Aleja Stanów Zjednoczonych 24 03-964 Warszawa Alicja Puszkarska 228713576 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Policealna nr 20 Zespół Szkół nr 14 ul. Józefa Szanajcy 5 03-481 Warszawa Małgorzata Augustowska 226194713 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Policealna nr 21 Zespół Szkół nr 33 ul. Targowa 86 03-448 Warszawa Marek Tomasiewicz 226193789 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Policealna nr 22 im. Stanisława Noakowskiego Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych im. Stanisława Noakowskiego ul. Przyrynek 9 00-219 Warszawa Katarzyna Majewska-Mrówczyńska 228310696 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Policealna nr 23 Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Stawki 14 00-178 Warszawa Beata Prugar 228315261 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Policealna nr 25 Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego ul. Poznańska 6/8 00-680 Warszawa Marzena Cieślak 226285628 przeglądaj
Wola Szkoła Policealna nr 26 Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych ul. Ogrodowa 16 00-896 Warszawa Arkadiusz Olejniczak 226204580 przeglądaj
Wola Szkoła Policealna nr 27 Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 Aleja Jana Pawła II 69 01-038 Warszawa Piotr Zając 228380461 przeglądaj
Wola Szkoła Policealna nr 28 dla Dorosłych Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych ul. Ogrodowa 16 00-896 Warszawa Arkadiusz Olejniczak 226204580 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Policealna nr 3 dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 ul. Stanisława Noakowskiego 6 00-666 Warszawa Ewa Ałasa 228256915 przeglądaj
Wola Szkoła Policealna nr 30 Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka ul. Marcina Kasprzaka 19/21 01-211 Warszawa Krzysztof Ślusarczyk 226320211 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Policealna nr 32 dla Dorosłych Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych ul. gen. Józefa Zajączka 7 01-518 Warszawa Halina Szczur 228391223 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Policealna nr 33 Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Włościańska 35 01-710 Warszawa Alicja Stańczyk 226633038 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Policealna nr 35 dla Dorosłych Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego ul. Alojzego Felińskiego 13 01-513 Warszawa Maria Witomska-Rynkowska 228390041 przeglądaj
Targówek Szkoła Policealna nr 36 Zespół Szkół nr 34 im. Mieszka I ul. Mieszka I 7 03-886 Warszawa Sławomir Zieliński 227442415 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Policealna nr 37 dla Dorosłych Zespół Szkół nr 23 ul. Górnośląska 31 00-432 Warszawa Barbara Krakós 226211350 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Policealna nr 39 Zespół Szkół nr 28 ul. gen. Józefa Zajączka 7 01-518 Warszawa Katarzyna Ołdak 228443634 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Policealna nr 4 Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 ul. Stawki 10 00-178 Warszawa Dorota Lipińska 228311683 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Policealna nr 42 dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 5 ul. Mińska 1/5 03-806 Warszawa Beata Giziewicz 228187021 przeglądaj
Targówek Szkoła Policealna nr 45 dla Dorosłych Zespół Szkół im. Piotra Wysockiego ul. św. Jacka Odrowąża 75 03-310 Warszawa Jolanta Malinowska-Bednarska 228110113 przeglądaj
Wola Szkoła Policealna nr 48 dla Dorosłych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 ul. Księcia Janusza 45/47 01-452 Warszawa Halina Matuszewska 228882777 przeglądaj
Mokotów Szkoła Policealna nr 49 dla Dorosłych Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa Sławomir Kasprzak 226464499 przeglądaj
Mokotów Szkoła Policealna nr 5 Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa Sławomir Kasprzak 226464499 przeglądaj
Mokotów Szkoła Policealna nr 50 dla Dorosłych Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 ul. Kazimierzowska 60 02-573 Warszawa Magdalena Jarosińska 228496218 przeglądaj
Mokotów Szkoła Policealna nr 51 dla Dorosłych Zespół Szkół nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa Dorota Nasierowska 228485386 przeglądaj
Mokotów Szkoła Policealna nr 52 dla Dorosłych Zespół Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych nr 1 ul. Krasnołęcka 3 00-734 Warszawa Bogusława Pieńkowska 228404896 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Policealna nr 53 dla Dorosłych Zespół Szkół nr 11 im. Władysława Grabskiego ul. Ratuszowa 13 03-450 Warszawa Jan Grądzki 226193058 przeglądaj
Bielany Szkoła Policealna nr 6 Zespół Szkół nr 18 ul. Stefana Żeromskiego 81 01-882 Warszawa Elżbieta Królak 228347201 przeglądaj
Wola Szkoła Policealna nr 7 Zespół Szkół Fototechnicznych ul. Spokojna 13 01-044 Warszawa Grażyna Dobrzyńska-Klepacz 228387091 przeglądaj
Mokotów Szkoła Policealna nr 9 Zespół Szkół nr 3 im. 2 Armii Wojska Polskiego ul. Fryderyka Joliot-Curie 13 02-646 Warszawa Małgorzata Plichcińska 228446663 przeglądaj
Wola Szkoła Policealna Specjalna nr 40 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego ul. Łucka 17/23 00-842 Warszawa Anna Stopińska 226242891 przeglądaj
Śródmieście Technikum Architektoniczno-Budowlane im. Stanisława Noakowskiego Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych im. Stanisława Noakowskiego ul. Przyrynek 9 00-219 Warszawa Katarzyna Majewska-Mrówczyńska 228310696 przeglądaj
Wola Technikum Budowlane nr 5 im. prof. Stefana Bryły Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 ul. Księcia Janusza 45/47 01-452 Warszawa Halina Matuszewska 228882777 przeglądaj
Śródmieście Technikum Budownictwa i Architektury nr 1 im. prof. Zdzisława Mączeńskiego Zespół Szkół nr 23 ul. Górnośląska 31 00-432 Warszawa Barbara Krakós 226211350 przeglądaj
Śródmieście Technikum Ekonomiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 ul. Stawki 10 00-178 Warszawa Dorota Lipińska 228311683 przeglądaj
Bielany Technikum Ekonomiczne nr 5 Zespół Szkół nr 35 im. Zofii Jaroszewicz Kasi ul. Stefana Żeromskiego 22/28 01-831 Warszawa Sławomir Sawicki 228343264 przeglądaj
Mokotów Technikum Ekonomiczne nr 8 Zespół Szkół nr 3 im. 2 Armii Wojska Polskiego ul. Fryderyka Joliot-Curie 13 02-646 Warszawa Małgorzata Plichcińska 228446663 przeglądaj
Wola Technikum Elektroniczne nr 1 Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka ul. Marcina Kasprzaka 19/21 01-211 Warszawa Krzysztof Ślusarczyk 226320211 przeglądaj
Żoliborz Technikum Elektroniczne nr 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej "Żywiciel" Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych ul. gen. Józefa Zajączka 7 01-518 Warszawa Halina Szczur 228391223 przeglądaj
Żoliborz Technikum Elektryczne nr 2 im. Synów Pułku Zespół Szkół nr 28 ul. gen. Józefa Zajączka 7 01-518 Warszawa Katarzyna Ołdak 228443634 przeglądaj
Śródmieście Technikum Elektryczno-Elektroniczne nr 1 Zespół Szkół nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego ul. Emiliana Konopczyńskiego 4 00-335 Warszawa Bożena Grzelewska 228264380 przeglądaj
Wola Technikum Fototechniczne Zespół Szkół Fototechnicznych ul. Spokojna 13 01-044 Warszawa Grażyna Dobrzyńska-Klepacz 228387091 przeglądaj
Praga Południe Technikum Gastronomiczno - Hotelarskie nr 2 im. prof. Stanisława Bergera Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich ul. Majdańska 30/36 04-110 Warszawa Anna Chylińska 228100489 przeglądaj
Śródmieście Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie nr 1 Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego ul. Poznańska 6/8 00-680 Warszawa Marzena Cieślak 226285628 przeglądaj
Praga Północ Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe im. prof. dr Stanisława Kluźniaka Zespół Szkół nr 14 ul. Józefa Szanajcy 5 03-481 Warszawa Małgorzata Augustowska 226194713 przeglądaj
Mokotów Technikum Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomiczne nr 21 Zespół Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych nr 1 ul. Krasnołęcka 3 00-734 Warszawa Bogusława Pieńkowska 228404896 przeglądaj
Śródmieście Technikum Kinematograficzno-Komputerowe im. Krzysztofa Kieślowskiego Technikum Kinematograficzno-Komputerowe im. Krzysztofa Kieślowskiego ul. Polna 7 00-625 Warszawa Beata Markulis 228250252 przeglądaj
Bielany Technikum Księgarskie im. Stefana Żeromskiego Zespół Szkół nr 18 ul. Stefana Żeromskiego 81 01-882 Warszawa Elżbieta Królak 228347201 przeglądaj
Praga Północ Technikum Mechaniczne nr 5 im. Stefana Starzyńskiego Zespół Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego ul. Objazdowa 3 03-771 Warszawa Beata Doroś-Woźniak 226194540 przeglądaj
Żoliborz Technikum Mechaniczne nr 7 im. Jana Kilińskiego Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego ul. Alojzego Felińskiego 13 01-513 Warszawa Maria Witomska-Rynkowska 228390041 przeglądaj
Mokotów Technikum Mechatroniczne nr 1 Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa Sławomir Kasprzak 226464499 przeglądaj
Ochota Technikum nr 10 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Zespół Szkół nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego ul. Szczęśliwicka 46 02-353 Warszawa Jerzy Tulik 228231436 przeglądaj
Targówek Technikum nr 11 im. Piotra Wysockiego Zespół Szkół im. Piotra Wysockiego ul. św. Jacka Odrowąża 75 03-310 Warszawa Jolanta Malinowska-Bednarska 228110113 przeglądaj
Praga Południe Technikum nr 12 Zespół Szkół nr 12 im. Olimpijczyków Polskich ul. Siennicka 15 04-395 Warszawa Barbara Mierzwa 222771416 przeglądaj
Praga Południe Technikum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Zespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego ul. Szczawnicka 1 04-089 Warszawa Jan Pilczuk 228105423 przeglądaj
Praga Północ Technikum nr 20 Zespół Szkół nr 11 im. Władysława Grabskiego ul. Ratuszowa 13 03-450 Warszawa Jan Grądzki 226193058 przeglądaj
Wola Technikum nr 23 im. Fryderyka Skarbka Zespół Szkół nr 32 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Ożarowska 71 01-408 Warszawa Jolanta Pindelska 228364062 przeglądaj
Ochota Technikum nr 24 Zespół Szkół nr 26 ul. Urbanistów 3 02-397 Warszawa Roman Marciniak 228222031 przeglądaj
Bielany Technikum nr 25 im. Stanisława Staszica Zespół Szkół nr 10 im. Stanisława Staszica ul. Włodzimierza Perzyńskiego 10 01-883 Warszawa Ewa Gumieniak 228332868 przeglądaj
Wola Technikum nr 26 Zespół Szkół im. Michała Konarskiego ul. Okopowa 55a 01-043 Warszawa Małgorzata Pruszyńska 228386063 przeglądaj
Praga Południe Technikum nr 27 im. prof. Józefa Zawadzkiego Zespół Szkół nr 21 ul. Saska 78 03-914 Warszawa Marek Kupiecki 226173374 przeglądaj
Wola Technikum nr 29 Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych ul. Ogrodowa 16 00-896 Warszawa Arkadiusz Olejniczak 226205051 przeglądaj
Wola Technikum nr 3 im. Ludwika Krzywickiego Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego ul. Chłodna 36/46 00-872 Warszawa Jerzy Soliński 226209344 przeglądaj
Targówek Technikum nr 30 Zespół Szkół nr 34 im. Mieszka I ul. Mieszka I 7 03-886 Warszawa Sławomir Zieliński 227442415 przeglądaj
Praga Północ Technikum nr 6 Zespół Szkół nr 33 ul. Targowa 86 03-448 Warszawa Marek Tomasiewicz 226193789 przeglądaj
Ochota Technikum nr 7 Zespół Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. "Kolejówka" ul. Szczęśliwicka 56 02-353 Warszawa Zbigniew Chałas 228223252 przeglądaj
Ursus Technikum nr 8 im. Jana Karskiego Zespół Szkół nr 42 ul. Dzieci Warszawy 42 02-495 Warszawa Katarzyna Konczewska 226626281 przeglądaj
Włochy Technikum nr 9 Lotnicze im. Bohaterów Narwiku Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku ul. Gładka 16 02-172 Warszawa Ryszard Szczepański 228460942 przeglądaj
Mokotów Technikum Odzieżowe i Fryzjerskie im. Marii Bratkowskiej Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 ul. Kazimierzowska 60 02-573 Warszawa Magdalena Jarosińska 228496218 przeglądaj
Mokotów Technikum Ogrodnicze Zespół Szkół nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa Dorota Nasierowska 228485386 przeglądaj
Śródmieście Technikum Poligraficzne Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Stawki 14 00-178 Warszawa Beata Prugar 228315261 przeglądaj
Ochota Technikum Samochodowe nr 1 im. Romana Macieja Pijanowskiego Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 ul. Szczęśliwicka 56 02-353 Warszawa Bożena Stawarz 228240545 przeglądaj
Wola Technikum Samochodowe nr 2 im. Czesława Orłowskiego Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 Aleja Jana Pawła II 69 01-038 Warszawa Piotr Zając 228380461 przeglądaj
Żoliborz Technikum Samochodowe nr 3 Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Włościańska 35 01-710 Warszawa Alicja Stańczyk 226633038 przeglądaj
Śródmieście Technikum Specjalne nr 28 Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży 4/6 00-499 Warszawa Tadeusz Adamiec 226280431 przeglądaj
Wola Technikum Specjalne nr 31 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego ul. Łucka 17/23 00-842 Warszawa Anna Stopińska 226242891 przeglądaj
Praga Południe Technikum Spożywczo-Gastronomiczne im. Jana Pawła II Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych ul. Komorska 17/23 04-161 Warszawa Małgorzata Wiśniewska 226103588 przeglądaj
Praga Południe Technikum Łączności im. prof. dr inż. Janusza Groszkowskiego Zespół Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej Aleja Stanów Zjednoczonych 24 03-964 Warszawa Alicja Puszkarska 228713576 przeglądaj
Śródmieście V Liceum Ogólnokształcące im. ks. Józefa Poniatowskiego V Liceum Ogólnokształcące im. ks. Józefa Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa Mirosław Sosnowski 228314804 przeglądaj
Mokotów VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa Małgorzata Tudek 228441368 przeglądaj
Ochota VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa Agata Dowgird 228250553 przeglądaj
Praga Północ VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa Małgorzata Dąbrowska 226192745 przeglądaj
Mokotów X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Jana Pawła Woronicza 8 02-625 Warszawa Ewa Burzyk 228540910 przeglądaj
Wola XCII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi Zespół Szkół nr 32 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Ożarowska 71 01-408 Warszawa Jolanta Pindelska 228364062 przeglądaj
Bielany XCIV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stanisława Maczka XCIV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stanisława Maczka ul. Gwiaździsta 35 01-651 Warszawa Anna Pawłowska 228330258 przeglądaj
Praga Południe XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta ul. Fundamentowa 38/42 04-036 Warszawa Bożena Gromadzka 226719927 przeglądaj
Praga Południe XCVI Liceum Ogólnokształcące im. Agnieszki Osieckiej Zespół Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej Aleja Stanów Zjednoczonych 24 03-964 Warszawa Alicja Puszkarska 228713576 przeglądaj
Praga Południe XCVII Liceum Ogólnokształcące im. Olimpijczyków Polskich Zespół Szkół nr 12 im. Olimpijczyków Polskich ul. Siennicka 15 04-395 Warszawa Barbara Mierzwa 222771416 przeglądaj
Śródmieście XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja Plac Stanisława Małachowskiego 1 00-064 Warszawa Małgorzata Wojtysiak 228286315 przeglądaj
Wola XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza ul. Sienna 53 00-820 Warszawa Elżbieta Wysmołek 226208260 przeglądaj
Targówek XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli ul. Oszmiańska 23/25 03-503 Warszawa Izabela Pielat-Świerczyńska 226793862 przeglądaj
Ochota XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa Regina Lewkowicz 228251325 przeglądaj
Praga Południe XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy ul. Zbaraska 1 04-014 Warszawa Mariusz Łagocki 228103829 przeglądaj
Wola XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa Anna Szczepańska-Filipp 226209968 przeglądaj
Bielany XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa Izabela Muszyńska 228331333 przeglądaj
Mokotów XLII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej XLII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 22 02-513 Warszawa Mariola Borowska 228496964 przeglądaj
Mokotów XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego ul. Mahatmy Gandhiego 13 02-645 Warszawa Agnieszka Walczak 228440085 przeglądaj
Mokotów XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha ul. Dolna 6 00-774 Warszawa Bogdan Sekinda 228403648 przeglądaj
Mokotów XLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego XLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego ul. Fryderyka Joliot-Curie 14 02-646 Warszawa Cezary Serzysko 228441321 przeglądaj
Wola XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta ul. Miła 26 01-047 Warszawa Agata Pallasch 228383532 przeglądaj
Targówek XLVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego XLVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego ul. Żuromińska 4 03-341 Warszawa Marek Nocuła 228110263 przeglądaj
Praga Południe XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Międzyborska 64/70 04-010 Warszawa Anna Graf 228102201 przeglądaj
Ochota XLVIII Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego XLVIII Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego ul. Szczęśliwicka 50/54 02-353 Warszawa Katarzyna Cozel-Starewicz 228220658 przeglądaj
Śródmieście XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa Joanna Chrapkowska 228493734 przeglądaj
Żoliborz XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefanii Sempołowskiej XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefanii Sempołowskiej ul. ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa Monika Nawrocka 226636894 przeglądaj
Śródmieście XVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego XVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa Piotr Golinowski 226203833 przeglądaj
Śródmieście XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego ul. Smolna 30 00-375 Warszawa Edyta Ołdakowska-Dębek 228278949 przeglądaj
Praga Północ XX Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Zespół Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego ul. Objazdowa 3 03-771 Warszawa Beata Doroś-Woźniak 226194540 przeglądaj
Ochota XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa Elżbieta Terlecka-Pacut 228222102 przeglądaj
Bielany XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti ul. Leopolda Staffa 111 01-884 Warszawa Zbigniew Ślęzakowski 228340357 przeglądaj
Praga Południe XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Naddnieprzańska 2/4 04-205 Warszawa Edyta Całkowska 225169161 przeglądaj
Wola XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Obozowa 60 01-423 Warszawa Anna Rzewuska-Kowalczyk 228364292 przeglądaj
Wawer XXV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego XXV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego ul. Halna 20 04-961 Warszawa Anna Czubarowicz 222772012 przeglądaj
Wawer XXVI Liceum Ogólnokształcące im. gen. Henryka Jankowskiego "KUBY" XXVI Liceum Ogólnokształcące im. gen. Henryka Jankowskiego "KUBY" ul. Alpejska 16 04-628 Warszawa Aneta Zakrzewska 222771101 przeglądaj
Śródmieście XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa Anna Koszycka 228250172 przeglądaj
Mokotów XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa Marek Świderek 228442921 przeglądaj
Wola XXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego XXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa Marcin Jaroszewski 228385082 przeglądaj
Śródmieście XXXII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Grota-Roweckiego Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 ul. Stawki 10 00-178 Warszawa Dorota Lipińska 228311683 przeglądaj
Wola XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Józefa Bema 76 01-225 Warszawa Justyna Matejczyk 226327570 przeglądaj
Mokotów XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa ul. Zakrzewska 24A 00-737 Warszawa Anita Omelańczuk 228410693 przeglądaj
Bielany XXXIX Liceum Ogólnokształcące im. Lotnictwa Polskiego XXXIX Liceum Ogólnokształcące im. Lotnictwa Polskiego ul. Bogumiła Zuga 16 01-806 Warszawa Paweł Gmitrzuk 226338515 przeglądaj
Praga Południe XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa Anna Naja 226177413 przeglądaj
Śródmieście XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego ul. Świętokrzyska 1 00-360 Warszawa Bogdan Madej 228279577 przeglądaj
Wilanów XXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki Potockiego Zespół Szkół nr 79 im. Stanisława Kostki Potockiego ul. Wiertnicza 26 02-952 Warszawa Ewelina Jankowska 222771500 przeglądaj