Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

III Giełda Placówek Edukacji Pozaszkolnej

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 15 maja, 2018 - 10:39
zaktualizowany: wtorek, 15 maja, 2018 - 10:56
Warszawska oferta edukacyjna, artystyczna i sportowa placówek wychowania pozaszkolnego

W sobotę, 12 maja, w godzinach 12.00 - 16.30 przed wejściem głównym do Pałacu Kultury i Nauki odbyła się III Giełda Placówek Edukacji Pozaszkolnej. Była to kolejna z okazji, aby poznać warszawską ofertę edukacyjną, artystyczną i sportową proponowaną przez placówki wychowania pozaszkolnego. Uczestnicy wzięli udział w warsztatach, obejrzeli koncerty, rozmawiali o zajęciach tematycznych, a także wraz z instruktorami ozdabiali makietę PKiN. Tekturowe modele pałacu zyskały nowe oblicze. Pokryto je motylami, kwiatami, postaciami ludzi. Wyobraźnia twórców okazała się nieskrępowana!

Zainteresowanych kolejnymi atrakcjami, a jest ich wiele w różnych częściach Warszawy, zapraszamy do młodzieżowych domów kultury, ognisk pracy pozaszkolnej, ogrodów jordanowskich, międzyszkolnych ośrodków sportowych, placówek specjalistycznych, ogniska artystycznego i Pałacu Młodzieży. 29 placówek organizujących konkursy, happeningi, turnieje, festiwale, wystawy, koncerty, spektakle teatralne, wycieczki czy konferencje proponuje bogatą ofertę bezpłatnych zajęć, z której, co roku, korzysta około 25 tysięcy dzieci.

Zapisy na profesjonalne zajęcia artystyczne, sportowe, naukowe, czy też techniczne, prowadzone przez wyspecjalizowana kadrę pedagogów i instruktorów trwają do 5 czerwca do godziny 16.00. Wystarczy poprzez stronę: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl zalogować się, wypełnić niezbędne dane i zgłosić do wybranej placówki.

 

Zapraszamy!

Czekamy na Ciebie