Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Aktualności

2 grudnia, 2016 - 11:29
WARS i SAWA na Facebooku
Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że z początkiem grudnia br. został udostępniony profil programu WARS i SAWA na Facebooku:
23 listopada, 2016 - 10:14
Seminarium inaugurujące VIII edycję Programu WARS i SAWA
Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy oraz Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno - Społecznych i Szkoleń zaprasza przedstawicieli szkół posiadających bezterminowy Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA oraz przedstawicieli placówek aplikujących o uzyskanie Certyfikatu w ramach kolejnej edycji Programu, na seminarium inaugurujące VIII edycję.
18 listopada, 2016 - 10:32
Trwa nabór zgłoszeń do VIII edycji programu WARS i SAWA
Wszystkie stołeczne, publiczne i niepubliczne szkoły wspierające uzdolnionych, które zainteresowane są uzyskaniem Certyfikatu Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA i tym samym dołączeniem do warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych, zapraszamy do składania dokumentów:
14 listopada, 2016 - 10:22
XXVII spotkanie z cyklu: „Kreatywne biesiady u WARSA i SAWY” – „Bądź kreatywny jak Twoi uczniowie!”
W środę, 30 listopada br., w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. J. Ch. Andersena przy ul. Teligi 3 (Ursynów) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Kreatywne Biesiady u WARSA i SAWY", na które serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych z warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych.
4 listopada, 2016 - 09:09
Mistrz i uczeń – interdyscyplinarne warsztaty na MISH w ramach programu WARS i SAWA
Zapraszamy nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych wraz z uczniami na interdyscyplinarne warsztaty prowadzone przez wykładowców Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych Uniwersytetu Warszawskiego, których celem jest poznanie nowych zagadnień z dziedziny humanistyki i sposobów wykorzystania ich w praktyce szkolnej oraz wzbogacenie własnego warsztatu pracy nauczyciela.
27 października, 2016 - 10:57
Laboratorium Ewaluacji. Ewaluacja w Programie WARS i SAWA
Zapraszamy na cykl szkoleń liderów, członków szkolnych zespołów wspierania uzdolnionych ze wszystkich typów szkół (z VII edycji programu, ew. innych edycji programu) odpowiedzialnych za ewaluację szkolnego programu wspierania uzdolnionych.
25 października, 2016 - 14:32
Relacja z siódmej gali wręczenia Certyfikatów WARS i SAWA oraz Honorowych Wyróżnień „Szkoła z pomysłem” Prezydenta m.st. Warszawy
21 października 2016 roku w Centrum Nauki Kopernik kolejne szkoły wspierające uzdolnionych odebrały Certyfikaty WARS i SAWA oraz Honorowe Wyróżnienia „Szkoła z pomysłem” Prezydenta m.st. Warszawy.
1 września, 2016 - 09:36
XXVI spotkanie z cyklu: „Kreatywne biesiady u WARSA i SAWY” dla nauczycieli szkół podstawowych – 21 września 2016 r.
W środę, 21 września, w Zespole Szkół Przymierza Rodzin nr 3 przy ul. Nocznickiego 7 (Bielany) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Kreatywne Biesiady u WARSA i SAWY", na które serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych z warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych.
7 lipca, 2016 - 12:24
Lista szkół ubiegających się o przedłużenie Certyfikatu Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA w roku szkolnym 2016/2017
Z końcem roku szkolnego 2015/2016 kończy się trzyletni cykl systemowej pracy szkół, którym został przyznany Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA w IV. edycji programu.
5 lipca, 2016 - 08:45
Termin składania wniosków o przedłużenie Certyfikatu Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA – do 4 lipca 2016 r.
w bieżącym roku szkolnym kończy się trzyletni cykl systemowej pracy szkół z warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych, którym został przyznany Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA w IV. edycji programu.

Strony