Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Lista szkół zainteresowanych przystąpieniem do programu WARS i SAWA w ramach VII edycji

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: poniedziałek, 21 grudnia, 2015 - 12:57
zaktualizowany: wtorek, 12 stycznia, 2016 - 13:20
Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że 11 grudnia 2015 r. zakończyliśmy nabór zgłoszeń do VII edycji programu WARS i SAWA dla szkół wspierających uzdolnionych.

Uzyskaniem Certyfikatu Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA i tym samym dołączeniem do warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych zainteresowanych jest kolejnych 39 placówek (lista w załączniku nr 1).

W związku z tym serdecznie zapraszam dyrektorów oraz liderów szkolnych zespołów wspierania uzdolnionych na seminarium inaugurujące VII edycję programu WARS i SAWA, które odbędzie się 13 stycznia (środa) 2016 r. w godzinach 12:30 – 15:45, w siedzibie Warszawskiego Centrum Innowacji  Edukacyjno - Społecznych i Szkoleń - WCIES,ul. Stara 4, sala konferencyjna nr 113 (program w załączniku nr 2). Celem spotkania jest przybliżenie idei Warszawskiego Systemu Wspierania Uzdolnionych oraz koncepcji pracy szkoły w zakresie rozwijania uzdolnień uczniów.

Seminarium inauguruje cykl szkoleń w ramach doskonalenia nauczycieli, uczestniczących w opracowywaniu i wdrażaniu przez placówkę szkolnego programu wspierania uzdolnionych i adresowane jest przede wszystkim do dyrektorów i liderów szkolnych zespołów wspierania uzdolnionych ze szkół aplikujących w roku szkolnym 2015/2016 o Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA. W załączniku nr 3 przekazuję również informację, dotyczącą oferty szkoleniowej dla szkolnych liderów.

 Ze względów organizacyjnych potwierdzenie udziału w seminarium należy zgłosić poprzez rejestrację on - line na stronie internetowej WCIES: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Seminarium-inaugurujace-VII-edycje-Programu-WARS-i-SAWA?podglad=bnkvhjkf7hrjksd7fdhsvkxcvxckvx do wtorku, 12 stycznia.

Na stronie internetowej WCIES (www.wcies.edu.pl, zapisy na szkolenia; szkolenia w zakresie wspomagania rozwoju ucznia zdolnego) dostępne są również formularze rejestracyjne dot. szczegółowej oferty szkoleniowej w ramach VII edycji programu WARS i SAWA (kurs doskonalący „Szkolny program wspierania uzdolnionych, warsztaty metodyczne „Nauczycielskie sposoby rozpoznawania uczniów zdolnych”) – prosimy o rejestrację.

Joanna Gospodarczyk
Dyrektor Biura Edukacji
Urzędu m.st. Warszawy

 

Źródło informacji: 

Pliki do pobrania: