Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Letnie seminarium WARSA i SAWY dla nauczycieli

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 24 maja, 2016 - 14:52
zaktualizowany: środa, 25 maja, 2016 - 12:13
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w szóstej edycji „Letniego seminarium dla nauczycieli WARSA i SAWY”, organizowanego corocznie przez samorządową placówkę doskonalenia nauczycieli, Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych Szkoleń (WCIES) oraz Centrum Nauki Kopernik.

Spotkanie odbędzie się 7 czerwca (wtorek) 2016 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie (sala konferencyjna, wejście B).

Główne cele tegorocznego seminarium to przybliżenie nowych obszarów wiedzy ważnych w pracy z uczniami zdolnymi, poznanie ekspozycji edukacyjnych Centrum Nauki Kopernik oraz wymiana doświadczeń między nauczycielami.

Seminarium adresowane jest do przedstawicieli wszystkich typów placówek - z zastrzeżeniem, że w pierwszej kolejności przyjmowane są zgłoszenia przedstawicieli szkół z warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych (program WARS i SAWA).

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie  formularza zgłoszeniowego, dostępnego on-line na stronie WCIES:  https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Letnie-seminarium-dla-nauczycieli-WASA-i-SAWY-edycja-VI

 

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon Program seminarium283.01 KB