Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Zapraszamy na galę WARSA i SAWY

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: poniedziałek, 23 października, 2017 - 09:05

Serdecznie zapraszamy,

na tegoroczną uroczystość wręczenia Certyfikatów Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA, która odbędzie się 23 października (poniedziałek) 2017 r., w godz. 14:00 – ok. 16:00, w Centrum Nauki Kopernik (program w załączniku).

Podczas ww. gali (otwartej dla przedstawicieli wszystkich szkół zainteresowanych udziałem lub kontynuacją udziału w Programie WARS i SAWA) zostaną ogłoszone zmiany i aktualizacje w Programie WARS i SAWA, wynikające m.in. z reformy polskiego systemu oświaty. W ciągu ośmiu lat realizacji programu zebrano doświadczenie, które można obecnie wykorzystać do wprowadzenia modernizacji. Stąd istotną zmianą jest także zastąpienie koncepcji, wspólnej dla dwóch stołecznych programów (WARS i SAWA i Szkoła z pomysłem) Kapituły, inicjatywą obejmowania szkół z warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych swoistym patronatem warszawskich i ogólnopolskich instytucji. Podstawowym celem koncepcji patronatów jest wzmacnianie współpracy szkół z instytucjami warszawskimi, poprzez wykorzystanie ich potencjału dla rozwoju uczniów i nauczycieli.

Rejestracja on-line na konferencję prowadzona jest na stronie internetowej WCIES: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Gala-wreczenia-tegorocznych-Certyfikatow-Prezydenta-mst-Warszawy-WARS-i-SAWA-polaczona-z-ogloszeniem-zmian-i-aktualizacji-w-Programie-WARS-i-SAWA

Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Mirosław Sielatycki
Zastępca Dyrektora
Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy

 

Źródło informacji: 

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon Zaproszenie na galę WARSA i SAWY205.66 KB