Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Laboratorium Ewaluacji. Ewaluacja w Programie WARS i SAWA

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 13 lutego, 2018 - 09:59
zaktualizowany: wtorek, 13 lutego, 2018 - 10:02
Zapraszamy przedstawicieli szkół z warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych, odpowiedzialnych za ewaluację szkolnego programu wspierania uzdolnionych, do udziału w kursie doskonalącym „Laboratorium Ewaluacji. Ewaluacja w Programie WARS i SAWA”.

Celem kursu jest poznanie poszczególnych etapów procesu ewaluacji programu edukacyjnego i przygotowanie uczestników do przeprowadzenia ewaluacji wewnętrznej 4-letniego szkolnego programu wspierania uzdolnionych. Przeprowadzenie ewaluacji szkolnego programu wspierania uzdolnionych jest jednym z warunków niezbędnych do uzyskania bezterminowego Certyfikatu Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA.

Zajęcia dla drugiej grupy kursu realizowane są w marcu i kwietniu 2018 r., w trakcie dwóch, dwudniowych spotkań, tj. 9 i 10 marca br. oraz 13 i 14 kwietnia br.,  
w godz. 14:00 – 18:30 (pierwszego i trzeciego dnia szkolenia), 9.00 – 15.00 (drugiego i czwartego dnia kursu doskonalącego).

Zapisy w elektronicznym systemie rejestracji WCIES:  https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Laboratorium-Ewaluacji-Ewaluacja-w-programnie-WARS-i-SAWA-gr-2