Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Letnie seminarium dla nauczycieli WARSA i SAWY - Działamy z SeNSem

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: poniedziałek, 21 maja, 2018 - 14:31
zaktualizowany: środa, 23 maja, 2018 - 21:43
serdecznie zapraszam do udziału w ósmej edycji „Letniego seminarium dla nauczycieli WARSA i SAWY” pod hasłem "Działamy z SeNSem", które odbędzie się 13 czerwca (środa) br. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie (ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Centrum Konferencyjne Kopernik, środkowe wejście).

Tematem przewodnim tegorocznego spotkania, podczas którego nastąpi także podsumowanie pilotażu „WARS i SAWA bliżej Społeczności, Nauki, Sztuki – czyli SeNS wspierania uzdolnionych”  jest współpraca szkół z instytucjami.

Seminarium adresowane jest do wszystkich typów placówek - z zastrzeżeniem, że w pierwszej kolejności przyjmowane są zgłoszenia przedstawicieli warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych. Dodatkowo nauczyciele ze szkół, które uczestniczyły w pilotażu SeNS mogą zgłosić do udziału w seminarium również 1 ucznia - sprawozdawcę realizacji działań szkoły w ramach pilotażu.

Zainteresowane osoby proszone są o wypełnienie  formularza zgłoszeniowego, dostępnego on-line na stronie WCIES:  https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Letnie-seminarium-dla-nauczycieli-WARSA-i-SAWY-edycja-VIII  

Program wraz z opisem części warsztatowej są dostępne w załącznikach.

Joanna Gospodarczyk
Dyrektor Biura Edukacji
Urzędu m.st. Warszawy

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon 1) Program seminarium158.49 KB
PDF icon 2) Opis warsztatów166.29 KB