Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Szachowa konferencja metodyczna oraz I Mistrzostwa Polski Nauczycieli z projektów „Edukacja przez Szachy w Szkole” – „WARS i SAWA grają w szachy” oraz „Rehabilitacja przez Szachy”

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 27 kwietnia, 2016 - 14:20
zaktualizowany: piątek, 25 listopada, 2016 - 13:55
Zdj. R. Motyl
Serdecznie zapraszamy

na Szachową konferencję metodyczną w ramach programu „Edukacja przez Szachy w Szkole” – „WARS i SAWA grają w szachy”, organizowaną przez Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy, Polski Związek Szachowy oraz samorządową placówkę doskonalenia nauczycieli, Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń.

Konferencja odbędzie się 20 maja br. (piątek), w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście przy ul. Polnej 7a.  Szczegółowy program znajduje się w załączniku nr 1. Celem spotkania jest podsumowanie dotychczasowych działań podejmowanych w ramach programu oraz wspólne refleksje nt. edukacji szachowej.

Ze względów organizacyjnych oraz z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowane osoby prosimy o rejestrację prowadzoną do 17 maja br. na stronie WCIES: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Edukacja-przez-szachy-w-szkoleWARS-i-SAWA-graja-w-szachy

Ponadto, w odpowiedzi na zgłaszane potrzeby nauczycieli, w dniach 21-22 maja br. Prezydent m.st. Warszawy, Polski Związek Szachowy oraz Zespół Szkół nr 79 w Warszawie zapraszają na  I Mistrzostwa Polski Nauczycieli z projektów „Edukacja przez Szachy w Szkole” – „WARS i SAWA grają w szachy” oraz „Rehabilitacja przez Szachy”. Nauczyciele zainteresowani udziałem proszeni są o przesłanie zgłoszenia do 18 maja br., na adres e-mail: gorabarb@gmail.com . Szczegóły znajdują się w regulaminie turnieju (załącznik nr 2).

Joanna Gospodarczyk
Dyrektor Biura Edukacji
Urzędu m.st. Warszawy

 

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon 1) Program konferencji320.78 KB
PDF icon 2) Regulamin turnieju dla nauczycieli85.6 KB