Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Pani Urszula Góra ze Szkoły Podstawowej nr 189 w Warszawie oraz Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy docenieni „Hetmanami 2014”

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: piątek, 27 marca, 2015 - 15:41
zaktualizowany: piątek, 25 listopada, 2016 - 13:37
We wtorek, 24 marca, w Auli Politechniki Poznańskiej odbyła się uroczysta gala wręczenia Hetmanów – prestiżowego wyróżnienia przyznawanego corocznie przez Polski Związek Szachowy za szczególne osiągnięcia w działalności szachowej.

Serdecznie GRATULUJEMY Pani Urszuli Górze ze Szkoły Podstawowej nr 189 w Warszawie, która odebrała w Poznaniu nagrodę Hetmana w kategorii Nauczyciel Roku!

W tym roku Kapituła po raz pierwszy przyznała wyróżnienie w tej kategorii, w uznaniu zasług dla nauczycieli pracującymi z dziećmi w ramach ogólnopolskiego projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole".

Jesteśmy zaszczyceni i dumni również z faktu, że Hetman w kategorii Nagroda Specjalna został przyznany Biuru Edukacji Urzędu m.st. Warszawy za wdrożenie programu „WARS i SAWA grają w szachy", warszawskiej wersji ogólnopolskiego projektu – DZIĘKUJEMY!

Gala wręczenia Hetmanów poprzedziła uroczyste rozpoczęcie Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz Indywidualnych Mistrzostw Polski Kobiet w Szachach, pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

Joanna Gospodarczyk
Dyrektor Biura Edukacji
Urzędu m.st. Warszawy

Tagi: