Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Konferencja szachowa adresowana do przedstawicieli stołecznych szkół podstawowych

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 30 kwietnia, 2015 - 11:15
zaktualizowany: piątek, 25 listopada, 2016 - 13:52
Miasto Stołeczne Warszawa oraz Polski Związek Szachowy zapraszają dyrektorów, nauczycieli wszystkich stołecznych szkół podstawowych na konferencję, mającą na celu podsumowanie dwuletniej realizacji warszawskiego pilotażu ogólnopolskiego projektu „Edukacja przez szachy w szkole” - „WARS i SAWA grają w szachy". Podczas konferencji zostanie przedstawiony końcowy raport z ewaluacji programu, zawierający wyniki badań na temat wpływu gry w szachy na określone kompetencje kluczowe dzieci.

Konferencja odbędzie się 15 maja (piątek) br., w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście przy ul. Polnej 7a.  Szczegółowy program znajdą Państwo w załączniku.

Rejestracja na konferencję prowadzona jest do 13 maja za pośrednictwem formularza on – line na stronie samorządowej placówki doskonalenia nauczycieli – Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń ((www.wcies.edu.pl - Zapisy na szkolenie - Szkolenia w zakresie wspomagania ucznia zdolnego): https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Podsumowania-pilotazu-ogolnopolskiego-projektu-Edukacja-poprzez-szachy-w-szkole-WARS-i-SAWA-graja-w-szachy 

 Joanna Gospodarczyk
Dyrektor Biura Edukacji
Urzędu m.st. Warszawy

 

Źródło informacji: 

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon Program konferencji247.36 KB