Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Wystawa „Jesteśmy wspaniali!” - pasje, sukcesy i talenty uczniów z Gimnazjum Niepublicznego nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 24 czerwca, 2015 - 11:19
zaktualizowany: środa, 24 czerwca, 2015 - 11:19
W Gimnazjum Niepublicznym nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi program WARS i SAWA jest znany każdemu.

W ramach działań programowych uczniowie klas pierwszych diagnozowali swoje style uczenia się i typy inteligencji, a w ostatnim czasie brali udział w zajęciach dotyczących wykorzystania wiedzy o własnych predyspozycjach w nauce. Do szkoły zaprosimy też niebawem rodziców, aby podpowiedzieć im, w jaki sposób wspierać rozwój uzdolnień u swoich dzieci. Nauczyciele nie zostają w tyle – podczas szkoleń poznają nowinki z zakresu neurodydaktyki, przygotowują autorskie scenariusze lekcji uwzględniające uzdolnienia uczniów i dyskutują o możliwościach zastosowania nowych rozwiązań w szkole.

Podczas Dnia Otwartego wiosna br. w szkole zorganizowano wystawę „Jesteśmy wspaniali!” - podczas której uczniowie prezentowali swoje sukcesy w różnorodnych dziedzinach: od jazdy konnej, przez gimnastykę artystyczną czy strzelectwo po ratownictwo medyczne. Częścią wystawy był też klub „Ludzi z Pasją”, w którym z pasją opowiadali o swoich zainteresowaniach pozaszkolnych.

Bez fałszywej skromności możemy powiedzieć „Jesteśmy wspaniali!” i nasza wystawa była tego najlepszym dowodem:)

Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich