Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Seminarium: Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Dla kogo? Gdzie? Dlaczego warto?

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 4 grudnia, 2014 - 11:26
zaktualizowany: czwartek, 4 grudnia, 2014 - 13:37

Miło jest nam Państwa poinformować o seminarium, jakie odbyło się 28 listopada 2014 r. w Zespole Szkół Specjalnych nr 85, poświęcone problematyce wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Przebieg spotkania został szczegółowo opisany na stronie szkoły. Podajemy Państwu do tej informacji link.

Spotkanie miało charakter kameralny, jego celem było przedstawienie tematyki wczesnego wspomagania w skali lokalnej; śródmiejsko-wolskiej, niemniej wątki, jakie wypłynęły podczas dyskusji odnosiły się do całego miasta. System wczesnego wspomagania rozwoju dziecka jest budowany w m.st. Warszawie od 2006 r. i w tej chwili obejmuje opieką ponad 1500 małych niepełnosprawnych dzieci i ich rodzin.

Do informacji publikowanej na stronie ZSS nr 85 zostały dołączone prezentacje przedstawione podczas seminarium, wśród nich również prezentacja Biura Edukacji. Zapraszamy do lektury tych materiałów, organizatorom – dziękujemy serdecznie za zaproszenie na to nad wyraz owocne pod względem merytorycznym spotkanie.

http://www.zssnr85.waw.pl/index.php/93-seminarium-2014-11-28-wczesne-wspomaganie-rozwoju-dziecka-dla-kogo-gdzie-dlaczego-warto

Autor treści: