Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

kompetencje cyfrowe

ITakuczę!
9 lipca, 2019 - 11:17
ITakuczę! - projekt bezpłatnych szkoleń i wsparcia dla nauczycieli i nauczycielek szkół średnich
Jesteś nauczycielem lub nauczycielką w szkole średniej w Warszawie lub w pobliżu?
Rekord Guinnessa w nowych technologiach
5 kwietnia, 2019 - 11:25
Mamy rekord Guinnessa w nowych technologiach!
W grudniu 2018 r. kilkanaście warszawskich szkół wzięło udział w polsko-litewskiej próbie ustanowienia rekordu Guinnessa w jednoczesnej lekcji na temat nowych technologii. Dziś dowiedzieliśmy się, że akcja zakończyła się sukcesem.
EduLab
11 marca, 2019 - 10:21
Nowa pracownia EduLab - wsparcie kompetencji cyfrowych u dzieci
W Szkole Podstawowej nr 234 im. Juliana Tuwima powstała pracownia Samsung EduLab – innowacyjna przestrzeń wyposażona w najnowsze rozwiązania technologiczne, które umożliwiają wspieranie kreatywnego rozwoju dzieci.
4 kwietnia, 2014 - 10:44
Cyfrowy Zajączek” przyniósł warszawskim szkołom sprzęt komputerowy, wolne treści oraz wolne i otwarte oprogramowanie
2 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół Elektronicznych i Licealnych przy ul. Generała Zajączka 7 odbyła się konferencja, zorganizowana przez Biuro Edukacji i Biuro Informatyki i Przetwarzania Informacji Urzędu m.st. Warszawy, poświęcona cyfryzacji warszawskich szkół. Przedstawiono informacje na temat kilku nowo uruchomionych projektów cyfryzacyjnych polegających na dostarczeniu szkołom nowego sprzętu komputerowego. Zaprezentowano również projekty związane z wolnym oprogramowaniem, wolnymi treściami edukacyjnymi (na przykładzie portalu Wolne Lektury), tworzeniem przez nauczycieli materiałów do nauki w Internecie (na przykładzie Khan Academy Polska).
9 grudnia, 2013 - 13:08
Konferencja „Pobierz wiedzę. Wyzwania dla edukacji w świetle badań kompetencji cyfrowych młodzieży i dorosłych” 11.12.2013