Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Rehabilitacja przez Szachy

22 maja, 2017 - 15:24
Relacja z konferencji „Chess in School”
W dniach 19 – 20 maja 2017 r. w siedzibie OSiR „Śródmieście” w Warszawie odbyła się międzynarodowa konferencja „Chess in School”, zorganizowana we współpracy Polskiego Związku Szachowego i Miasta Stołecznego Warszawy.
17 maja, 2017 - 09:53
Międzynarodowa konferencja metodyczna „Chess in School”, Warszawa 19-20 maja 2017 r.
Polski Związek Szachowy i miasto stołeczne Warszawa zapraszają dyrektorów i nauczycieli szkół podstawowych
18 stycznia, 2017 - 12:30
Szachy raz jeszcze – warsztaty metodyczne
Szanowni Państwo, zapraszamy na 8 – godzinne, uzupełniające szkolenie szachowe pn. „Szachy raz jeszcze”.
25 listopada, 2016 - 14:00
TURNIEJ SZACHOWY dla nauczycieli
Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom serdecznie zapraszamy na turniej szachowy dla nauczycieli, którzy biorą udział w warszawskich projektach szachowych „WARS i SAWA grają w szachy” i „Rehabilitacja przez szachy”.
25 listopada, 2016 - 13:58
Szkolny instruktor gry w szachy
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na 32 godzinny kurs doskonalący „Szkolny instruktor gry w szachy”. Kurs ten daje Państwu możliwość poszerzenia swoich umiejętności gry w szachy i zdobycie tytułu szkolnego instruktora szachowego, nadanego przez Polski Związek Szachowy (PZSzach).
25 listopada, 2016 - 13:57
Turniej szachowy dla nauczycieli
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na trzeci turniej szachowy adresowany dla nauczycieli, uczestniczących w warszawskich programach szachowych „WARS i SAWA grają w szachy” (I-III edycja) i „Rehabilitacja przez szachy”, prowadzonych przez Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy we współpracy z samorządową placówka doskonalenia nauczycieli – Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES) oraz Polskim Związkiem Szachowym (PZSzach).
25 listopada, 2016 - 13:56
Relacja z szachowego, majowego weekendu w Warszawie
W piątek, 20 maja 2016 roku odbyła się ogólnopolska konferencja metodyczna w ramach programu „Edukacja przez Szachy w Szkole” – „WARS i SAWA grają w szachy”, zorganizowana przez Polski Związek Szachowy i Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy, we współpracy z samorządową placówka doskonalenia nauczycieli - Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES), w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście.
Zdj. R. Motyl
25 listopada, 2016 - 13:55
Szachowa konferencja metodyczna oraz I Mistrzostwa Polski Nauczycieli z projektów „Edukacja przez Szachy w Szkole” – „WARS i SAWA grają w szachy” oraz „Rehabilitacja przez Szachy”
Serdecznie zapraszamy
25 listopada, 2016 - 13:53
Szachowe warsztaty doskonalące dla nauczycieli w II semestrze bieżącego roku szkolnego
Szanowni Państwo, zapraszamy nauczycieli z I i II edycji programu WARS i SAWA grają w szachy oraz programu Rehabilitacja przez Szachy do udziału w formach doskonalenia z metodyki nauczania „królewskiej gry”, zaplanowanych w Mieście na drugi semestr roku szkolnego 2015/2016.
25 listopada, 2016 - 13:53
Zapraszamy na warsztaty doskonalące z metodyki nauczania gry w szachy - "Szachy raz jeszcze"
Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym szachowe warsztaty metodyczne. Warsztaty te przeznaczone są w pierwszej kolejności dla nauczycieli, uczestniczących w stołecznych programach „WARS i SAWA grają w szachy” oraz „Rehabilitacja przez Szachy”, realizowanych przez m.st. Warszawę we współpracy z Polskim Związkiem Szachowym oraz samorządową placówką doskonalenia nauczycieli – Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń. W miarę wolnych miejsc zapraszamy również nauczycieli wychowania fizycznego, posiadających umiejętności gry w szachy.