Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Aktualności

1 grudnia, 2020 - 10:55
500+ dla nauczycieli
W związku z możliwością ubiegania się przez nauczycieli o dofinansowanie, w kwocie 500 zł, zakupu sprzętu, w tym komputerów, akcesoriów komputerowych i oprogramowania, proszę zapoznać się z prezentacją, w której krok po kroku wyjaśniono procedurę postępowania w sprawie
1 grudnia, 2020 - 10:40
Warszawa w strefie czerwonej
Do 3 stycznia br. przedłużone zostaje zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów szkół podstawowych, uczniów i słuchaczy szkół ponadpodstawowych oraz słuchaczy szkół dla dorosłych i form pozaszkolnych (kursowych). Przedszkola będą funkcjonowały bez zmian.
1 grudnia, 2020 - 10:40
Młodzieżowa Rada m.st. Warszawy uruchamia zbiórkę komputerów dla uczniów
1 grudnia, 2020 - 10:39
Konferencji „STEAM – kształcenie kompetencji przyszłości"
Bielański Integrator Przedsiębiorczych, którego zadaniem jest m.in. kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród dzieci i młodzieży oraz podnoszenie poziomu edukacji przedsiębiorczej realizuje obecnie innowacyjny projekt pn. „STEAMulujemy przedsiębiorczość na Bielanach”. Ma on na celu przygotowanie bielańskich nauczycieli do nauczania z wykorzystaniem metodyki STEAM.
" "
1 grudnia, 2020 - 10:39
Wspierajmy instytucje kultury z Kartą Warszawiaka
Dla wszystkich mieszkańców, którzy posiadają Kartę Warszawiaka lub Kartę Młodego Warszawiaka, instytucje kultury przygotowały ofertę dostępną online. Zachęcamy do wsparcia stołecznych teatrów i muzeów oraz oglądania wystaw, koncertów i spektakli, bez wychodzenia z domu.
" "
1 grudnia, 2020 - 10:38
TRZEBA WIEDZIEĆ, ABY ZROZUMIEĆ – DYSKURS O ZDROWIU PSYCHICZNYM
TRZEBA WIEDZIEĆ, ABY ZROZUMIEĆ – DYSKURS O ZDROWIU PSYCHICZNYM
logo Muzeum Narodowego w Warszawie
1 grudnia, 2020 - 08:53
Bezpłatne lekcje on-line. Wirtualnie w muzeum
Zapraszamy na bezpłatne lekcje muzealne on-line na żywo w ramach programu Kultura Dostępna finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
1 grudnia, 2020 - 08:45
Kamil Stoch zaprasza do Klubu Kumpli!
„Dobro powraca – z tym przekazem chciałbym dotrzeć do każdej miejscowości, do każdej szkoły, do każdego dziecka” – mówi Kamil Stoch, który został ambasadorem 6. edycji kampanii społecznej Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”. Akcja mająca na celu promowanie koleżeńskich zachowań i przeciwdziałanie dokuczaniu wystartowała dziś w całej Polsce.
1 grudnia, 2020 - 08:24
Mazowiecki XIII. Przegląd Artystycznych Inspiracji Twórczością Agnieszki Osieckiej
XCVI Liceum Ogólnokształcące im. Agnieszki Osieckiej Przy Zespole Szkół Łączności w Warszawie, Al. Stanów Zjednoczonych 24 i Prom Kultury Saska Kępa, ul. Brukselska 23 Zapraszają do udziału w Mazowieckim XIII. Przeglądzie Artystycznych Inspiracji Twórczością Agnieszki Osieckiej „Taką nas ścieżką poprowadź 2020”
30 listopada, 2020 - 08:14
IX FORUM KLUBU MŁODEGO ODKRYWCY Jesteśmy „RAZEM"
Tegoroczne Forum odbywa się w czasie pandemii. W rzeczywistości, która w dojmujący sposób unaoczniła, jak zmienny i niepewny może być świat. Mocno odczuliśmy to w przestrzeni edukacji – izolacja społeczna, zamknięcie szkół lub poważne ograniczenie ich funkcjonowania, zawieszenie zajęć dodatkowych.

Strony