Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Rola taty w wychowaniu dziecka, czyli po co nam ojcowie?

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 5 maja, 2021 - 12:21
zaktualizowany: środa, 5 maja, 2021 - 12:21
Jaką rolę może pełnić ojciec w procesie wychowywania i rozwoju dziecka? Dowiedzą się tego uczestnicy kolejnego webinaru.

Temat spotkania: Rola taty w wychowaniu dziecka, czyli po co nam ojcowie?

13 maja o 18:00

Jaką rolę jaką może pełnić ojciec w procesie wychowywania i rozwoju dziecka? Dowiedzą się tego uczestnicy kolejnego webinaru. Poznamy różne modele współczesnego ojcostwa i ich konsekwencje, dowiemy się w jaki sposób ojciec może wpływać na polepszenie rozwoju swojego dziecka, relacji rodzinnych, jak również relacji z żoną lub partnerką. Dzięki temu uczestnicy będą mogli poddać refleksji swoje zachowanie w odniesieniu do dziecka, żony bądź partnerki, rodziny i stać się bardziej świadomymi ojcami. Dowiemy się również, jakie zachowania pozytywnie wpływają na dziecko oraz w jaki sposób optymalizować i polepszać spędzony razem czas, aby finalnie dążyć do bycia „wystarczająco dobrym ojcem”.

Prowadzący: Kazimierz Ździebło 
Absolwent Psychologii oraz Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Psycholog, psychoterapeuta, socjoterapeuta, trener i superwizor Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz superwizor Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów. Założyciel i członek Rady Fundacji PozyTYwka oraz Prezes Fundacji faceci.pl. Prowadzi Dolnośląskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER-ego. Pracuje z młodzieżą, dorosłymi oraz parami. Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową, socjoterapię oraz warsztaty z młodzieżą i dorosłymi. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się prowadząc zajęcia ze studentami, występując na konferencjach oraz superwizując pracę psychoterapeutów i socjoterapeutów. Od kilkunastu lat wspiera psychologicznie rodziny zastępcze, adopcyjne oraz rodzinne domy dziecka.

Jaką rolę może pełnić ojciec w procesie wychowywania i rozwoju dziecka? Dowiedzą się tego uczestnicy kolejnego webinaru.

https://wsobote.uniwersytetdzieci.pl/ud-dla-doroslych