Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Misja balonowa nad Warszawą - wydarzenie naukowo-artystyczno-społeczne

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 13 września, 2016 - 15:27
zaktualizowany: wtorek, 13 września, 2016 - 15:27
Misja balonowa nad Warszawą
Z przyjemnością przekazuję wiadomość, że misja balonowa nad Warszawą, z planowanym startem balonu w pierwszej połowie października, uruchomiła swoją stronę internetową, oddając ją już w ręce potencjalnych współuczestników projektu szczególnie mieszkańców Warszawy, uczniów i nauczycieli.

Jest to przelot balonu z wieloma atrakcjami (również sprzętem kosmicznym) nad Warszawą. Wykonane w trakcie lotu zdjęcia będą na bieżąco przez własną sieć radiową przekazywane do Internetu i tą drogą dotrą do każdego. Odebrane zdjęcia atrakcyjne nie tylko wizualnie, ale również intelektualnie, mogą dzięki internetowym obserwatorom zawisnąć jako galerie zdjęć w wielu miejscach na całym świecie w jednym momencie. Gdyby to udało się, byłoby to zdarzenie bez precedensu.

Już są pierwsze zgłoszenia

Zwrotnie współuczestnicy będą mogli przedstawić siebie: swoje szkoły, miejsca swoich zainteresowań, a także działalności pozaszkolnej. Więcej o idei lotu jako wydarzeniu naukowo-artystyczno-społecznym można znaleźć na www.BALLOON-SCI-ART-GALLERY.pl  lub www.misjaB.pl

Serdecznie zapraszam do aktywnego współuczestnictwa w odbiorze zdjęć interaktywnych z lotem balonu, jako materiału edukacyjnego i jednoczesnego wysłania swoich zdjęć, reportaży, esejów. Bardzo liczą się pomysły na ciekawe formy prezentacji galerii usytuowanych w takich miejscach, które staną się kolejną wizytówką miejsc z całego świata i będą je promowały.

Chętnych do śledzenia lotu i zainteresowanych otrzymaniem zdjęć i wysłaniem swoich zapraszam do jak najszybszej rejestracji na stronie Projektu.

Jednocześnie uprzejmie proszę o rozesłanie tego zaproszenia do innych znajomych na całym świecie: mailowo lub poprzez portale społecznościowe, aby oni także sami zarejestrowali się w projekcie i niezależnie przekazali tę informację dalej.

Do startu projektu pozostało niewiele czasu, ale na tym polega wspólna zabawa na dobrym poziomie.

Po zarejestrowaniu się na stronie www.BALLOON-SCI-ART-GALLERY.pl / można uzyskać dostęp do pomysłów przygotowania galerii przez innych współuczestników projektu i dodatkowych informacji.


Joanna Gospodarczyk
Dyrektor Biura Edukacji