Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Fundacja Teach for Poland wspiera w rekrutacji nauczycieli do szkół podstawowych

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 3 lutego, 2021 - 11:44
zaktualizowany: środa, 3 lutego, 2021 - 11:59
Wszyscy już zadajemy sobie pytanie, jaki będzie przyszły rok szkolny? Kluczową - w odpowiedzi na te pytania - pozostaje kwestia utrzymania zatrudnienia i pozyskania do zawodu nowych adeptów nauczycielskiej profesji

Fundacja Teach for Poland, zajmująca się rekrutowaniem, doszkalaniem i finansowaniem początkujących i przyszłych nauczycieli, chętnie wesprze Państwa placówkę w procesie rekrutacji kandydatów oraz ich dalszego rozwoju zawodowego.

Świadomi trudnej sytuacji szkół,  jeśli chodzi o liczbę wakatów nauczycielskich oraz deficyt kandydatów na owe wakaty, fundacja rozpoczęła właśnie nabór takich osób. Do programu rekrutowani są początkujący i przyszli nauczyciele przedmiotów ścisłych i angliści (publiczne szkoły podstawowe, klasy 4-8). Przejdą oni gruntowne przygotowanie merytoryczne i praktyczne w czasie 6 tygodniowego Instytutu Wakacyjnego przed rozpoczęciem pracy w szkole. Następnie będą na bieżąco wspierani w rozwoju przez 2 lata trwania programu, a fundacja zapewni im comiesięczne stypendium. Do programu mogą dołączyć również już zatrudnieni w państwa placówkach nauczyciele, pracujący nie dłużej niż 3 lata.

 
Aby dowiedzieć się więcej lub zgłosić chęć przystąpienia szkoły do programu, a w konsekwencji otrzymać CV kandydatek i kandydatów, proszę wysłać maila na adres: 
zamieszczając w nim nazwę szkoły, miejscowość oraz adres mailowy i numer kontaktowy. Odezwiemy się do Państwa w jak najszybszym terminie.
 
Więcej informacji o fundacji i programie na stronie: https://teachforpoland.org
W załączniku broszura informacyjną.

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon Broszura informacyjna Teach for Poland708.97 KB