Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Życzenia Świąteczne Dyrektorki Biura Edukacji

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: poniedziałek, 29 marca, 2021 - 11:05
zaktualizowany: czwartek, 8 kwietnia, 2021 - 08:18

Obraz Bruno /Germany z Pixabay  

Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty, Rodzice i Uczniowie!

Nadchodzi Wielkanoc, a wraz z nią wiosna - przynosząca upragnione słońce, kwiaty, kolory i radość! Czekamy na nią z utęsknieniem, znużeni przedłużającym się czasem obostrzeń, pracą zdalną, ograniczeniami kontaktów międzyludzkich. Wszyscy marzymy o powrocie do zwykłych aktywności: stacjonarnej szkoły, wyjazdów, imprez kulturalnych, swobodnych spotkań, uścisków rąk...

Niech Święta Wielkanocy i budząca się po zimowej przerwie przyroda natchną nas nadzieją, że tak się już niebawem stanie. Niech zieleń wzrastającej trawy, żółty odcień rozkwitających krokusów, tulipanów i żonkili, szaro-brązowe bazie oraz mieniące się wszystkimi barwami palemki wywołają uśmiech na twarzach i dodadzą sił.

Życzymy Państwu zaczerpnięcia wiosennej energii, pięknych chwil z rodziną i przyjaciółmi, a przede wszystkim - cierpliwej wiary w przyszłość.

Wielkanoc to cud nowego życia, początku, fascynującej potęgi stale odradzającej się natury. Dla osób wierzących - cud Zmartwychwstania Chrystusa. Zwycięstwo jasności nad ciemnością. Przeżyjmy te Święta w zdrowiu i pogodnym nastroju. Oddychajmy świeżym powietrzem. Cieszmy się sobą.

Pełnej światła i optymizmu Wielkanocy!

 

Joanna Gospodarczyk  

Dyrektorka Biura Edukacji wraz z Zespołem Pracowników