Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Konferencja „Kompetencje przyszłości – odkryj swój talent!”

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 9 października, 2019 - 08:58
zaktualizowany: środa, 9 października, 2019 - 08:58
Konferencja „Kompetencje przyszłości – odkryj swój talent!”
Mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji „Kompetencje przyszłości – odkryj swój talent!” organizowanej przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych 2019.

Wydarzenie odbędzie się w piątek 18 października 2019 r. w Warszawie w centrum konferencyjnym MsMermaid at The Tides przy ul. Wioślarskiej 8.

Konferencja „Kompetencje przyszłości – odkryj swój talent!” promuje kształcenie i szkolenia zawodowe, szczególnie z uwzględnieniem staży zagranicznych i mobilności kadry nauczającej zawodu w Programie Erasmus+ lub PO WER, jako atrakcyjną ścieżkę edukacji,  wstęp do satysfakcjonującej kariery oraz ważny element doskonalenia zawodowego nauczycieli.

W trakcie konferencji odbędą się debaty „Przyszłość to dziś! Future skills”, która będzie dotyczyła relacji między tworzeniem nowych możliwości zawodowych dla uczniów szkół technicznych i branżowych a wspieraniem rozwoju innowacyjnej gospodarki i umiejętnym angażowaniem potencjału młodego pokolenia oraz „Młodzi w zawodzie” z udziałem uczniów i absolwentów różnych form kształcenia branżowego i technicznego. Podczas wydarzenia będą prezentowane projekty międzynarodowe Erasmus+ i PO WER realizowane przez szkoły branżowe i techniczne. Odbędzie się także szereg spotkań i warsztatów, dotyczących m.in. udziału w międzynarodowych konkursach EuroSkills i WorldSkills, nowoczesnych technologii w warsztacie pracy nauczyciela zawodu oraz roli i znaczenia szkoły jako inkubatora współpracy międzynarodowej.
Program konferencji znajduje sie poniżej.

Zaproszenie na konferencję kierujemy do przedstawicieli władz, dyrekcji, nauczycieli i uczniów szkół branżowych i technicznych, a także przedsiębiorców, reprezentantów wyższych szkół zawodowych, innymi słowy do środowisk, które są zaangażowane w rozwój bądź popularyzację kształcenia i szkolenia zawodowego w Polsce, dlatego byłoby mi niezmiernie miło gościć Państwa na naszej konferencji.

Zapraszamy do rejestracji na stronie wydarzenia. Koszt dojazdu Państwa na konferencję oraz ewentualnego noclegu jest kosztem uprawnionym w projekcie realizowanym w Programie Erasmus+ w kategorii wsparcia organizacyjnego.

Czas trwania wydarzenia: 
2019-10-09 08:45

Pliki do pobrania: