• Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 4 lutego, 2016 - 11:42
zaktualizowany: poniedziałek, 15 lutego, 2016 - 13:30
Na  zdjęciu najlepsze juniorki w Polsce Oliwia Rzepiel II miejsce, Nikola Olszewska X miejsce
Mistrzostwa Polski Juniorów w łyżwiarstwie figurowym w Gdańsku

W Hali Olivia  v-ce Mistrzostwo Polski Juniorów zdobyła Oliwia Rzepiel, która wykonała najwyżej oceniony program dowolny na 22 startujące zawodniczki.

Natomiast w eliminacjach do Mistrzostw Polski Młodzików Łukasz Żabicki zdobył srebrny medal a Karolina Hebda brązowy.
Cała trójka to zawodnicy Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Euro 6”, uczniowie Zespołu Szkół Nr 60,  do której uczęszcza również Aleksander Whipple zdobywca IV miejsca. Przed nim uplasował się na III miejscu Yahor Khlapkov również zawodnik warszawskiego klubu   /obaj panowie na zdjęciu /. Pozostali zawodnicy Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Euro 6” nie zawiedli, ich forma rośnie. Na szczególne wyróżnienie zasługują najmłodsze zawodniczki, które dzielnie walczyły z bardziej doświadczonymi koleżankami. Z Gdańska warszawska ekipa powróciła z 4 medalami: 2 srebrnymi i 2 brązowymi.

Na  zdjęciu najlepsze juniorki w Polsce Oliwia Rzepiel II miejsce, Nikola Olszewska X miejsce.